16 Ağustos Salı 2022

Tek bir dokunuşla bembeyaz dişler


Göz alıcı bir gülüş, özgüvenin ilk şartlarından… Beğenilen bir gülüşe sahip olmanın ilk adımı ise bembeyaz dişlerden geçiyor. Dişlerinizin beyazlığını; kahve, çay, vişne suyuna karşı korumanız ve gün boyunca bembeyaz dişlere sahip olmanız günümüzde aslında çok zor değil. Bunun için ihtiyacınız olan ürünlerden biri Dr. White markasıyla satışta. Dr. White’ın son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği Diş Beyazlık Kalemi’ni dişlerinize uygulayarak diş lekelerinize tek bir dokunuşla veda etmeniz mümkün.

Nasıl uygulanıyor?

Gargara ya da diş macunu kullanmadan temiz ve parlak dişlere kavuşmanızı sağlayan Dr. White, direkt diş üzerine uygulanıyor ve 15 dakika içinde lekeleri yok ederek bembeyaz bir gülüş sağlıyor. İçerisinde bulunan özel jeli sayesinde beyazlığa kavuşmanıza yardımcı olan Dr. White Diş Beyazlık Kalemi, yaklaşık 20 kerelik kullanıma uygun. Kolay kullanımıyla öne çıkan ürünü gün boyunca çantanızda taşıyabilirsiniz.

Ürünle ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Fiyatı: 30 TL

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yüz temizleme cihazı kullananlar için ipuçları

Sağlıklı ve güzel bir cilt için kullanabileceğimiz pek çok çeşit yüz temizleme cihazı bulunuyor. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.