8 Nisan Çarşamba 2020

The Witcher karakterleri video ile tanıtıldı


Fantastik kitap serisi ile hayatımıza giren sonrasında ise popüler oyunlardan biri olan The Witcher, beyaz cam için gün sayıyor. 20 Aralık günü Netflix’te ilk sezonu yayınlanacak olan dizi için yeni videolar yayınlandı. The Witcher karakterleri izleyicilere tanıtıldı.

The Witcher karakterleri ile tanışın

Başrolünde Henry Cavill‘i gördüğümüz dizide Cavill’e Anya Chalotra ve Freya Allan eşlik ediyor. The Witcher’ın ana karakterleri üç özel videoyla ilk kez hayranlarıyla buluştu. Videolarda karakterleri canlandıran oyuncular ve dizi sorumlusu Lauren Schmidt Hissrich izleyicileri Geralt, Yennefer ve Ciri’nin dünyasına doğru bir yolculuğa çıkarıyor.

Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.

YouTube üzerinden yayınlanan videoları aşağıdan izleyebilirsiniz.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

apple güvenli oturum açma özelliği

Apple’daki bazı uygulamalar için tarih uzatıldı

Apple’da yer alan oturum açma işlevselliğine dayanan birkaç uygulama güvenli oturum aç özelliğine kavuşuyor. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir