Ulla akıllı su şişesi cihazı

0
432 Okunma
Ulla akıllı su cihazı
Ulla akıllı su cihazı

Su tüketmemiz gereken en önemli sıvıdır. Sağlığımız için her gün düzenli olarak su tüketmemiz gerekir. Bazen günlük hayatın telaşı ve stresinden su içmeyi ihmal ediyoruz. Bunun sonucunda baş ağrısı başta olmak üzere bazı rahatsızlıklıklarla karşılaşıyoruz. Sağlığımız için su içmeyi ihmal etmemeliyiz. Ulla özellikle su içmeyi unutmayı unutanlara minimal boyutta kullanışlı bir cihaz üretmiş. Ayrıca farklı renk seçenekleri ile de her tarza hitap etmeyi amaçlayan bu cihaz şık renkleriyle de oldukça dikkat çekiyor.

Su içtiğiniz herşeye bu cihazı takabilirsiniz

Sadece su şişesi değil, büyük,küçük, orta her boyutta bardağınıza da bu cihazı takabilirsiniz. Geniş kullanım alanı ve minimal boyutuyla pratik kullanım sağlayan bu cihaz sayesinde daha sık su içmenin keyfine varacaksınız.

Uyarıcı sensörlü Ulla

Çok sık su içmeyi unuttuğunuzda Ulla cihazı yanıp sönmeye başlar. Daha çok su içmeniz için sizi uyaran bu cihaz, günlük su içme miktaranızı tamamlayarak size sağlıklı bir hayat sunar. Ne kadar meşgul olursanız olun bu sensörleri fark edeceksiniz.

Sağlık sorunlarına elvada

Cihazın en önemli özelliği desek abartmış olmayız. Çünkü sağlık en önemli mevzu. Ulla akıllı su cihazı ile baş ağrısı, yorgunluk, kabızlık, tükenmiş bağışıklık sistemleri gibi hayatı zorlaştıran bu hastalıklara elveda diyebilirsiniz. Bu cihaz sayesinde bu hastalıkların çoğu da hayatınızdan yok olacak. Kendinizi daha iyi hissettirecek bu cihaz sağlık için geliştirilmiş.

Ulla hidrasyon döngüsünü izleyerek, su içme alışkanlıklarınızı takip ederek kendini buna göre hazırlar.  Yüksek hassasiyetli bir ivmeölçer, ne zaman su içeceğinizi bilir.

Zahmet gerektirmeyen cihaz

Uygulama yok, şarj yok, karışıklık yok. Özel pili sayesinde 6 aya kadar kullanım sağlayabilirsiniz. Pil bittiği zaman ücretsiz olarak yenisiyle değiştiriliyor. Bu ürün kullanım kolaylığıyla kişiyi hiç yormuyor aksine sunduğu özelliklerle kişinin hayatına yardımcı oluyor.

Otomatik açılma ve kapanma

Sabahları odaya girdiğinizde Ulla uyanır ve geceleri ışıkları kapattığınızda sessizce uyur. Kendi kendine açılma ve kapanma işlemini gerçekleştiren Ulla, hayatınızı her anlamda kolaylaştırmak için tasarlanmış bir cihaz.

Sağlığınızı önemsiyorsanız ve bu ürün ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız  buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz