Uluslararası eğitim sitesinde büyük indirim

0
428 Okunma
udemy

Udemy, alanında uzman birçok eğitmen tarafından profesyonel eğitimlerin online olarak verildiği bir web sitesi. Site içerisinde profesyonel eğitimlerin yanı sıra, kullanıcılarında yüklediği farklı eğitimlerde yer alıyor.

Sertifikalı eğitimlerinde bulunduğu Udemy, uluslararası eğitim ağına sahip. İçerisinde birçok dilde ve konuda eğitim setine ulaşabileceğiniz, Udemy tarafından başlatılan ve bir süredir de devam eden “Merakının peşinden git” indirimi 31 Ağustos’ta sona eriyor. İndirim bitmeden sizde eğitim setlerine sahip olabilirsiniz.

 

Udemy’e nasıl kayıt olunur ve nasıl kullanılır?

Udemy online eğitim

Mail hesabınız ile tek adımda kayıt olabileceğiniz siteye mobil cihazlarınız üzerinden de uygulama sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İlgi alanınıza göre öğrenmek istediğiniz konulardaki ücretli ve ücretsiz birçok kursun tanıtım videolarını izleyerek sizin için uygun olan eğitim setini hesabınıza kaydedebilirsiniz.

Eğitiminize ömür boyu kaldığınız yerden devam edebilir ve tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Eğitimleri seçerken kullanıcı yorumları ve puanlamalarını dikkate alabilir veya tanıtım videolarını izleyerek karar verebilirsiniz.

Eğer ücretli bir eğitim seçtiyseniz kredi ve banka kartı seçenekleri ile güvenli ödeme yapabilirsiniz. Unutmayın! Udemy ABD kayıtlıdır ödeme sırasında sorun yaşamamak için kartlarınızın yurt dışı kullanımına açık olması gerekmektedir.

Udemy’de hangi eğitimler var?

Udemy online eğitim sitesi

 

Bu web sitesinde, sınava hazırlık kurslarından tutunda, fotoğrafçılık, tasarım, sağlık ve fitness, pazarlama, yazılım geliştirme, öğretmen eğitimleri, akademik eğitimler, dil, müzik ve daha birçok farklı kategorideki eğitim setleri ulaşabilirsiniz. Hem ücretli hem de ücretsiz birçok eğitim bulunduğu sitede ücretli eğitimlerin birçoğu sertifikalı. Her eğitim seti kendi içersin de ünite ve konulara ayrılarak öğrenmenizi kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Ömür boyu erişim ve tekrar izleme gibi avantajları sayesinde hiçbir kısıt olmadan eğitiminize istediğiniz yerden devam edebilirsiniz.

“Merakınızın peşinden gidin” indirimi nedir?

Udemy, ücretli eğitim videoları dolar üzerinden satışını yapan bir web sitesi. Geçtiğimiz günlerde başlattığı bu indirim ile neredeyse tüm ücretli eğitimleri 25 TL’ye satışa sundu.  Hala devam eden bu indirim sayesinde eğitimini almak istediğiniz alandaki profesyonel ve sertifikalı kurslara ulaşabilirsiniz.

Pahalı kursların dahi 25 TL’ye satıldığı büyük indirimden faydalanmak için UDEMY web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz