Vestel Kehribar ile ütü yapmanın keyfi

0
284 Okunma

Ütü yapmak, birçok kadın için oldukça zahmetli gözüken işlerden biridir. Hal böyle olunca kadınlar, işlerini kolaylaştırabilecek daha etkili ürün arayışına giriyorlar. Vestel Kehribar Buhar Jenaratörlü Ütü sayesinde bu zahmetli iş adeta bir keyif halini alıyor. Altın ve beyaz olmak üzere iki adet renk seçeneği sunan ürünün birçok avantajı mevcut.

Su ekleme kolaylığı

Uzun süren ütü işlemlerinde, ütünün suyunun bitmesi her kadının kabusudur. Ütüde su bittiği zaman ütünün kapatılması, yeterli suyun eklenmesi ve bir süre beklenmesi işlemi hala birçok ütü için gerekli iken, 1700 ml su haznesi kapasitesi olan Vestel Kehribar sayesinde bu işlemler tarihe karışıyor. Vestel Kehribar, ütüye çalışırken su ekleyebilmemizi sağlıyor. Yani ütünün suyu azaldığında ya da bittiğinde, beklemeye gerek duymadan su ekleyerek kesintisiz şekilde ütü yapabilme olanağı sunuyor.

6 Bar yüksek buhar gücü

İnatçı kırışıklar ve zor ütülenen gömlekler ütü yaparken kadınları en çok zorlayan şeylerdir. Vestel Kehribar’ın yüksek şok buhar gücü sayesinde artık inatçı kırışıklıklar ile dakikalarca uğraşmak tarihe karışacak gibi gözüküyor. Yüksek bar değeri, buhar jenaratörlü ütüler için yüksek buhar gücü demektir. Bu buhar gücü sayesinde buhar kıyafetlerinizin en derini noktalarına inerek açılması zor kırışıklıkların hızla açılmasını ve ütü işleminizin kolayca bitmesini sağlar.

Güvenli sistem ve nanoceramic taban

‘Ütünün fişini çekmiş miydim?’ soruları da Vestel Kehribar ile artık geride kalacağa benziyor. Otomatik kapanma özelliğine sahip olan ütü, belirli bir süre hareketsiz bırakıldığında güç tasarrufu ve güvenlik için kendiliğinden kapanıyor. Ürün, sahip olduğu nanoceramic taban sayesinde kıyafetler üzerinde muhteşem bir kayganlık sağlarken, minimum enerji kullanarak kırışıklıkları yok etmenize yardımcı oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz