13 Ekim Cumartesi 2018

WhatsApp Business özelliği duyuruldu!


whatsapp business

Geçtiğimi günlerde getirdiği Youtube desteğiyle adından söz ettiren WhatsApp bu sefer de küçük işletmeler için oluşturduğu WhatsApp Business özelliğini duyurdu.

Business özelliği ile birlikte küçük işletmeler kendi işletme profillerini oluşturabilecek ve müşterileri ile kolay şekilde iletişime geçmeleri sağlanacak. İşletmenin tanıtımı, mağaza adresi, web sitesi, e-posta gibi bilgilerinde paylaşılabileceği güncelleme ile birlikte işletmeler müşterilerine daha kolay geri dönüş sağlayabilecekler.

İşletmelere kolaylık sağlayacak

whatsapp business

Bunlar dışında sık sorulan sorulara hızlı cevap verebilecek olan işletmeler aynı şekilde mesajlarının okunma istatistiklerine de erişebilecekler. İşletmelere kontrol sağlayan güncelleme ile istenmeyen numaralar ve mesajlar engellenebilecek.

İleriki zamanlarda işletme profillerine onaylı hesap seçeneğini de ekleyeceklerini belirten yetkililer, bu yeni güncellemenin bilgisayarda da kullanılabileceğini vıurguladılar.

Güncelleme, kademeli olarak kullanıcılara sunulurken ilerleyen günlerde Google Play üzerinden indirilerek ülkemizde kullanılacağı söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kendi kullanımlarını takip edebilen 3D baskılı protezler!

Araştırmacılar, gömülü pil veya elektronik aygıtlara gerek kalmadan veri iletmek için 3D baskılı plastik nesneler için bir …

1 yorum

  1. Bu gerçekten yararlı bilgiler! Bence herkes zevk alacaktır! Harikasın.

Bir Cevap Yazın