16 Ağustos Salı 2022

Yaza fit ve sağlıklı başlayın


fit ve sağlıklı yaşam

Mutfağınızda Profilo varsa bu yaza sağlıklı ve fit girmek çok kolay. Yaz mevsiminin yaklaşması ile birlikte, kışın aldığı kiloları vererek fit bir görünüme kavuşmak isteyenlerin sayısı hızla artıyor. Profilo Dumansız Izgara ve Profilo Buharlı Pişirici, sizi lezzetten ödün vermeden yaza en sağlıklı şekilde hazırlıyor.

Yaz mevsimine sağlıklı beslenerek fit girmenin en pratik yollarından biri hiç kuşkusuz, ızgarada ya da buharda pişmiş yiyecekleri tercih etmek. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin Dumansız Izgara ve Buharlı Pişirici ürünleri, yaza fit girmenizde en büyük destekçiniz olurken, damak tadınızdan da ödün verdirmiyor.

Besinleri buharda veya ızgarada pişirmek, sağlık açısından faydaları nedeniyle tercih edilmesi gereken yöntemlerdir. Mesela, 3 adet patlıcanı ızgara yaparsanız kalorisi 45 kalori iken 3 tane patlıcanı kızartırsanız kalorisi 450’ye kadar çıkabilmektedir. Bu pişirme yöntemleri sayesinde, besinleri kızartma veya kavurmalardaki gibi içerisinde ekstra yağ içermediği ve kanserojen olan oksitli bileşikler açığa çıkmadığı için besinler, hem daha düşük kalorili ve düşük yağ içerikli oluyor hem de vücudumuza zarar veren bir etkisi bulunmuyor.

Profilo Buharlı Pişirici ile daha zinde ve fit bir yaşam mümkün

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin Buharlı Pişiricisi üç adet pişirme haznesi ile kokuları birbirine karıştırmadan aynı anda üç farklı yiyeceği pişirmeye olanak sağlıyor. Haşlanmaya oranla, daha leziz yemekler sunan buharda pişirme yöntemi ile yiyecekler fazla yumuşamıyor, şekil değiştirmiyor, besin değerini ve lezzetini kaybetmiyor. Profilo Buharlı Pişirici yemekleri hava ve suyla temas etmeden pişirerek besinlerin vitamin değerinin kaybolmasını önlüyor.

Profilo Dumansız Izgara ile sağlıklı yaşamın kapısını aralayın

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin et ve sebzelerin sağlıklı bir şekilde pişirilmesini sağlayan Dumansız Izgara ürünü, dumansız ve yapışmayan özellikleriyle ve ergonomik tasarımlarıyla da rahat ve keyifli bir kullanım sağlıyor. Profilo Dumansız Izgara’nın kapaksız modeli ile barbekünün keyfine varabilir, kapaklı modeli ile pişmiş et ve sebzelerinizi sıcak tutabilirsiniz.

YAZAR: Seda Alkan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Doğum kontrol hapları ruh halinizi

Doğum kontrol hapları ruh halinizi etkiliyor mu?

Dünya üzerinde 100 milyondan fazla kadının doğum kontrol hapı kullandığı tahmin ediliyor. Bedensel olarak ihtiyaç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.