10 Temmuz Cuma 2020

Yemekleri tam kıvamında pişiren stepFlame teknolojisi


Siemens stepFlame teknolojisi
Siemens stepFlame teknolojisi

Siemens Ev Aletleri’nin iQ serisi gazlı ocakları, yenilikçi teknolojisiyle yemek pişirmenin standartlarını belirliyor. 9 ayrı seviyesi ile hassas alev kontrolü sunan stepFlame teknolojisi, pişirme esnasında istenilen ısıyı ve alev miktarını kesin olarak elde etmeyi sağlıyor; her yemek tam kıvamında ve tek gözde kolayca hazırlanıyor.

Her seviyesinde başka bir lezzet barındırıyor

Marifet gerektiren lezzetleri rahatça pişirmeyi sağlayan stepFlame teknolojisine sahip iQ gazlı ocaklar ısı hassasiyeti sayesinde sabah kahvaltısından, atıştırmalığa, akşam yemeğinden ikramlara kadar tüm yemekleri yapmayı keyifli hale getiriyor.

Uzun sohbetlerinin vazgeçilmezi çay, stepFlame teknolojisine sahip iQ gazlı ocaklarda 1. seviyede lezzetini koruyor; çikolatayı kaynama riski olmadan eriterek tatlı tarifleri için bir numaralı yardımcı oluyor. Şık ve leziz davet sofralarının baş tacı olan balık, tavuk/makarna biftek/köfte gibi ana yemekleri pişirmek için ihtiyaç duyulan ısı 7, 8, ve 9 gibi yüksek seviyelerde sağlanırken; lezzetlerin tamamlayıcısı pilav ve zeytinyağlı yemekler ise 4. Seviyede pişirildiğinde damaklarda lezzet şöleni yaşatıyor.

Misafirlere bol köpüklü ve lezzetli bir Türk kahve yapabilmenin püf noktası ise stepFlame teknolojisine sahip iQ gazlı ocaklarda 2. seviyede pişirmek oluyor.

Tek hareketle ateşleme

Yenilikçi ve patentli valf teknolojisi gaz çıkışını kusursuz bir şekilde ayarlarken, pişirme sırasında yemeği büyük gözden küçük göze geçirme derdi sona eriyor ve yemekler mükemmel kıvamda ve tek gözde kolayca hazırlanabiliyor.

Yeni ankastre ocaklarda normal, ekonomik, güçlü ve wok olmak üzere farklı alternatifte pişirme gözleri bulunuyor. Dökme demir ocak ızgarası, siyah, beyaz ve inox renkleri şık düğmeleri ile de mutfaklara estetik katıyor. Tek elle ateşlemeyi mümkün kılan ocaklar, termoelektrik gaz emniyeti ile de mutfaklarda güvenliği garantiliyor.

YAZAR: Seda Alkan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony-nin giyilebilir klimasi-sony-reon-pocket

Sony’nin giyilebilir kliması satışa sunuldu

Bildiğiniz gibi bir süre önce tanıtılan bu ürün nihayet kavurucu yaz günlerinde satışa çıkıyor. Tokyo …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir