21 Mayıs Salı 2019

2019 mutfak trendleri gökkuşağı ruhunu getiriyor


Kurduğumuz renkli hayaller gibi mutfaklarımızı da renklendirmeye başladık. Soğuk renkli mutfak eşyalarının yerine artık rengarenk ürünleri tercih ediyoruz. Las Vegas’ta düzenlenen Mutfak ve Banyo Endüstrisi Şovu’nda parlak mavi fırınlar, kanarya sarısı ocaklar ve hatta kan kırmızısı buzdolapları dikkat çekti. Gökkuşağı gibi bir görünüm oluşturan mutfak eşyaları 2019 yılının yükselen trendleri arasında.

Aslında renkli eşyalara ilgi geçen yıldan beri yavaş yavaş artmaya başlamıştı. Vintage tasarımlarla birlikte daha fazla renk arayan tüketiciler son yıllarda paslanmaz çelik tonlarından daha fazlasını talep etme eğilimindeydi. 

Tüketiciler bir ürün satın alırken performansının yanında görünümüne de son derece önem veriyor. Tabi mutfak eşyaları renklenip canlansa bile her kullanıcının böyle yenilikleri pozitif karşılamayacağı belli. Bu yüzden eğer paslanmaz çelik halen daha favoriniz ise merak etmeyin onların yeri oldukça sağlam.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Asistan kuaför randevusu alabilecek

Google I/O 2019 etkinliğinde Asistan ile ilgili yeniliklerini paylaştı. Artık Asistan kullanıcısı için kuaför randevusu …

Bir Cevap Yazın