20 Mayıs Cuma 2022

A101 12 Mayıs aktüel kataloğu AR1101-D Arzum Shake’N Take Joy Kişisel Blender


A101 aktüel kataloğunda bu hafta yine birbirinden güzel ürünler var. Teknolojik ürünleri uygun fiyata satın alabileceğiniz bu katalog; küçük ev aletleri, beyaz eşya, bilgisayar ekipmanları ve daha birçok ürün ile çeşitleniyor. Bu hafta AR1101-D Arzum Shake’N Take Joy Kişisel Blender’ı inceleyeceğiz.

AR1101-D Arzum Shake’N Take Joy Kişisel Blender özellikleri

A101 aktüel kataloğunda yer alan Arzum Shake ‘N Take Kişisel Blender, 600 W motor gücüne sahip. 570 ve 400 ml kapasitesi bulunan cihaz ile her an taze taze içeceğinizi tüketebilirsiniz. Arzum AR1101 damlamayı önleyen içme kapağı katlanabilir taşıma halkası ve kaydırmaz silikon halkası sayesinde hazırladığınız içeceği işe, spora veya herhangi bir yere giderken götürebilirsiniz.

a101-12-mayis-aktuel-katalogu-ar1101-d-arzum-shaken-take-joy-kisisel-blender-dreamline-1

Kişisel blender kaydırmaz taban sayesinde güvenli kullanım sağlar. Tek tuşla çalışma özelliği bulunan Arzum Shake ‘N Take kahve ve baharatlarınızı öğütmenize imkan tanır. Arzum marka bu Shake makinesiyle birlikte artık sizde muhteşem tarifler hazırlayabilirsiniz. Bu ürünü 12 Mayıs tarihinde A101 mağazalarından 429 TL’ye satın alabilirsiniz. 4 yıl garantiyle satın alabileceğiniz ürün için üstelik dilerseniz taksit yaptırmanız da mümkün.

A101 aktüel kataloğunu incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

YAZAR: Merve Sağır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

youtube reklam

YouTube’dan kullanıcıları mutlu edecek reklam açıklaması

Video içerik platformu YouTube neredeyse tüm dünyanın vazgeçilmezi halinde. Aktif kullanıcı sayısı ve yeni sunduğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.