Arzum Shake’N Take Blender Satışı Başladı

0
1.189 Okunma
Arzum Shake'N Take Blender
Arzum Shake'N Take Blender

Taptaze içecekler Shake`N Take Kişisel Blender’ınızın tek tuşu ile kısa sürede hazır bir hale geliyor ki her annenin en büyük isteğidir. 570 ve 400 ml kapasiteli olan bu muhteşem ürün BPA içermeyen karıştırma şişelerine kolaylıkla içme kapağını ekleyerek istediğiniz yere götürebilirsiniz ki bu anlamda istediğiniz her yerde taze taze içeceğinizi içebilirsiniz. Birbirinden lezzetli ve sağlıklı içecekler hazırlayabileceğiniz Shake’N Take blender kullanım kolaylığıyla ayağınıza kadar geliyor. Pembe Teknoloji ile sizin her türlü isteğinizi yerinize getiriyoruz.

300 W gücü ve buz kırabilme özelliğine sahip. Buzlu soğuk içeceklerinizi de bu sayede kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Damlamayı önleyen içme kapağı, katlanabilir taşıma halkası, kaydırmaz silikon halka gibi özelliklere sahip Shake’N Take Blender tek tuşla çalışabiliyor.  Siyah, Misty, Candy olmak üzere 3 farklı renk seçeneğine sahiptir.

SHAKE İLE BİRBİRİNDEN LEZZETLİ TARİFLERE HAZIRLANIN

Arzum marka bu Shake makinesiyle birlikte artık sizde muhteşem tarifler hazırlayabilirsiniz. Türkiye’de sabah kalktığımızda Shake tercih edilen bir beslenme türü değildir ama genelde sağlıklı kişilikler sabah kalktıklarında Shake yaparlar. Eğer sizde daha önce Shake yapmadıysanız Arzum’un Take Blender tuşuyla çalışabilen modelini satın alabilir ve keyifli, sağlıklı Shake hazırlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz