21 Eylül Cuma 2018

Acısız lazer epilasyon: Buz Lazer


acısız lazer epilasyon Buz Lazer
acısız lazer epilasyon Buz Lazer

İstenmeyen tüylere kalıcı, acısız ve ağrısız son teknoloji epilasyon ve lazer yöntemi olan buz lazer yöntemi ütüleme epilasyondan sonra çıkan son teknoloji bir yöntem. Ütüleme epilasyona göre daha az ağrı ve acı imkanı sunan bu ürünün başlıklarında buz mevcut. Tam olarak da buz lazer ismi buradan geliyor.

Diğer lazer epilasyon işlemlerine göre seans süreleriniz yarı yarıya inecek. Çünkü buz lazer epilasyonun Soprano ICE lazer başlıkları daha büyük ve daha geniş. Buz lazer teknolojisi sayesinde sıcak taş masajı konforunda çok kısa süren seanslarla uygulama yaptırabilirsiniz.

Buz lazer teknolojisinin en büyük avantajlarından biri kısa sürede tüm vücudunuza etkili bir şekilde sonuç göstermektedir. Başlıkları geniş ve büyük olduğundan diğer lazer yöntemlerine göre daha büyük alana daha hızlı etki göstermektedir. Diğer lazer sistemleriyle saatler süren tüm vücut epilasyonu Buz Lazer ile 30 dakikada tamamlanabilir.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Starkey Akıllı İşitme Cihazları 27 dilde çeviri yapabiliyor!

Starkey İşitme Cihazları , kulaklarımıza tam oturacak şekilde tasarlanmış, otomatik olarak yabancı dilleri çevirebilen AI destekli …

Bir Cevap Yazın