Akıllı sürahi BRITA Marella ile sağlıklı su

0
400 Okunma
Akıllı sürahi BRITA
Akıllı sürahi BRITA

Su hayatımızın olmazsa olmaz bir parçasıdır. Susuz hayat düşünülemez. Su sağlık açısından da hayatımız açısından da büyük önem taşır. Sağlıklı su bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. BRITA akıllı sürahi ile musluk suyunu da gönül rahatlığıyla kullanabilir, sağlıklı su her daim başucumuzda olabilir.

Akıllı Sürahi BRITA Marella, modern görünümü pratik tasarımla birleştirir. MAXTRA Filtreleme teknolojisi klor ve kireci filtreleyerek, lezzetli içme suyunu saniyeler içerisinde hazırlar. Böylelikle suyumuz lezzetli, çay ve kahvelerimizin aroması daha güçlü olur.

MAXTRA filtreleme teknolojisi sayesinde yumuşak ve lezzetli içme suyu sağlar. Flip-top kapak sayesinde tek elle pratik kullanım sağlayabiliyoruz. Özel tasarım sap tutuş kolaylığı sayesinde günlük hayatımızda kolaylık sağlıyor. Entegre kapak suyu kirlenmeye karşı koruyor. BRITA Memo kartuş değişim zamanını hatırlatarak günlük hayatta bize yardımcı olur.   Marella XL kapasitesi: 2,0 L filtrelenmiş su ( toplam hacim 3,5 L) geniş hacim sunar. Ayrıca bu teknolojik akıllı sürahiyi bulaşık makinesinde de yıkayabilirsiniz.

Yeteri kadar su içmezsek kişisel performansımızda düşüş yaşayabiliriz. Su, beynimizin tam olarak işlevselliğini sürdürebilmesi için ihtiyacı olan hidrasyonun sağlanmasında temel öneme sahiptir. Akıllı Sürahi BRITA Marella sayesinde yoğun günümüz boyunca ihtiyacımız olan her zaman taze ve harika tada sahip suyumuz elimizin altında olacak.

MAXTRA Technology kireç, klor ve diğer koku ve tadı olumsuz etkileyen maddeleri azaltarak musluk suyunu taze filtrelenmiş BRITA suyuna dönüştürür.  Farkı hem tadında hem kokusunda hissedebilirsiniz.

Akıllı Sürahi Marella’nın en önemli faydalarından biri de her kullandığınızda plastik atığın azaltılmasına etkin şekilde katkıda bulunmamızdır. MAXTRA filtrelerinin ömrü 4 haftaya kadardır. Bu da demek oluyor ki, şimdi bir fark yaratmak için seçim şansınız var.

Lezzetli suya neden daha fazla ödeyelim? Akıllı Sürahi BRITA Marella taze, lezzetli suyu pahalı su şişelerinin maliyetinin çok daha azına sağlar. Ailemiz ve bütçemiz için iyi bir seçimdir. Bir sürahi sayesinde her an sağlıklı suya ulaşabilmemiz ve bunun bütçe olarak sevindirici olması da en güzel özelliklerden diyebiliriz.

Teknolojik akıllı sürahi isterseniz brita ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz