16 Ağustos Salı 2022

Mutfak seven ailenin yardımcısı Siemens bulaşık makineleri


Bulaşık her aile için önemli bir sorun. Bulaşık makineleri artık bulaşık yıkama yükünü kadının üzerinden almış olsa da her bulaşık makinesi her ailenin ihtiyaçlarına cevap vermeyebilir.

Bulaşık makinesi seçerken, ailenizin ürettiği bulaşık miktarına cevap verecek kapasiteye ve hıza sahip bir model seçmek önemlidir. Siemens bu noktada, kalabalık veya yemek yemeyi çok seven ailelerinin yoğun bulaşık ihtiyacına cevap veren güçlü bulaşık makineleri ile öne çıkıyor.

Endüstriyel mutfak alanındaki deneyimini beyaz eşya ürünleriyle evlere de taşıyan Siemens, özellikle bulaşık makineleri ile büyük beğeni topluyor.

Siemens’in Sn26n080tr bulaşık makinesi hem şık görüntüsüyle mutfakların görünümünü değiştiriyor hem de güçlü performansı ile evdeki yoğun bulaşıkların altından kalkıyor.

A++ enerji sınıfındaki ürün, aynı zamanda maksiumum esneklik sağlayan ve bulaşıkları dizmeyi kolaylaştıran Varioflex raf ve kullanım alanını arttıran 3. çekmece ile de beğeni topluyor. Bir bulaşık makinesinde 3. raf, çok önemli bir özellik. Ayrıca, aşınmaz iQdrive motor sayesinde verimli, sessiz ve uzun ömürlü çalışma imkanı sunuyor.

YAZAR: Ece Yukselen

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En ucuz market alışverişi nasıl yapılır?

Market alışverişi yapacak mağazaların artması ile fiyat rekabeti oluştu. Ekonomik durum da göz önüne alındığında …

1 yorum

  1. Sn24d830 modeli düşük bütçeli uzun ömürlü bi makine tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.