Akıllı yastık Sunrise uykunuza düzen getirecek

0
497 Okunma

Akıllı Yastık Sunrise

Geceleri uyku problemi yaşamak her bireyin en büyük sorunlarından biridir. Gün içindeki yorgunluğunu atıp yeni bir güne enerji ile başlamak için sağlıklı bir gece uykusuna ihtiyaç duyarız. Uyku problemi çektiğimizde ilaç kullanmak, sakinleştirici çaylar içmek, müzik dinlemek ve benzeri yollara başvururuz.  Sağlıklı bir uykumuz olmadığı zaman sabah uyanmak ve işlerinize dönmek oldukça zorlaşır. İşte Sunsire akıllı yastık uykunuzu düzene girdirmek için tasarlanmış harika bir teknoloji.

Bize Neler Sunuyor?

Sunsire akıllı yastık teknolojik gelişmeleri bünyesinde bulundururken konfordan da ödün vermemiş. Hava alan kumaş dokusu ortopedik şekilde tasarlanmış; su geçirmez yapısı, mikrofonu ve hassas hareket ölçerleri sayesinde uyku sırasındaki tüm hareketlerinizi kayıt altına alır. Yastığın kenarlarında sizi sabahleyin istediğiniz saatte sağlıklı bir şekilde uyandırmak için konulmuş ışıklar vardır. Gün ışığı tonundaki bu ışıklar sayesinde alarmınız çalmadan ortalama 15 dakika önce kısık düzeyde açılır ve artarak devam eder bu vücudunuzun melatonin hormonunu azaltmasına yerine enerji hormonu üretimini arttırmasına yardımcı olur. Mavi ışıklar ise melatonin hormonunun en hızlı şekilde durdurulmasını sağlar. Sabahları alarmların ürkütücü sesleri yerine ışık yardımı ile birlikte doğa seslerini hafif hafif dinletmeye başlar. Huzurlu şekilde uyanıp güne mutlu ve dinç hislerle başlamanıza yardımcı olur. Uyku ağırlığınızı, horlama ve benzeri sorunlarınızı, uyku sırasındaki hareketlerinizi kolaylıkla kaydederek uyku trendlerinizi belirler. Eğer uykuya dalmakta zorluk çekerseniz sizin için hazırlanmış 6 farklı derin uyku müzikleri ile uyumanıza yardımcı olur.

Sabahları kalkıp yastığınızı tekrar şarj edebilir ve dilerseniz öğle arası dinlenmeleriniz için kullanabilirsiniz. Akıllı yastığınızın şarjını size verilen kablolu uzaktan kumada ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu kumanda size ayarlarınızı kolaylıkla yapmak imkanı sunar. Akıllı yastığı sessize alabilir veya uyanma saatini erteleyebilirsiniz. Aynı zamanda tüm bilgilerini kayıt etmek ve uyku programları oluşturmak için İos ve Android marketinizden uygulamayı edinebilirsiniz.

Sağlıklı bir uyku için gerekli tüm özellikleri bünyesinde barındıran akıllı yastık sayesinde gün içerisinde ki yorgunluğunuzu kolayca atıp yeni bir güne daha enerji dolu başlayabilirsiniz. Sağlıklı bir uyku için Sunsire tarafından geliştirilmiş diğer akıllı yastıklara da göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz