18 Ağustos Perşembe 2022

Aksiyon kameralarına değiştirilebilir lens geliyor


laibox cam

Hemen hemen bütün aksiyon kameraları geniş açılı lensler ile sunuluyor tüketiciye. Çin tabanlı şirket ise değiştirilebilir lense sahip aksiyon kamerası The Laibox Cam‘ın prototipini tanıttı.

Aksiyon kameralarına çok yönlü kullanım sağlamayı amaçladıklarını bildiren şirket bununla birlikte, ikinci sensörün akıllı telefonlara eklenen dual-lens mantığıyla oluşturulduğunu açıkladılar. İkinci sensor ile kameranın daha fazla ışığı almasını ve ayrıntıları daha derinlemesine görmesini sağladığı söyleniyor. Bunun dışında eklenen lens ile kamera sekiz kere yakınlaştırma yapabilmeyi sağlıyor.

4K video çekimi yapabiliyorlaibox cam

Kamera’nın aynı zamanda 30 fps ile 4K video çekeceği biliniyor. Dönebilen LCD ekranı bulunan kamera selfie çekimlerinde de kullanışlı olacağı izlenimi veriyor. The Laibox Cam, aynı zamanda tepesinde bulunan stereo mikrofon ile ses kaydı yaparken çevresel etkenleri en aza indirmeyi hedefliyor.

İçerisinde merkezi denge sistemi bulunan kamera için henüz daha detaylı bilgilendirme yapılmazken, şirket bunun dışında optik zoom ve 360 panorama seçeneği getireceğini de açıkladı.

 

YAZAR: Özüm Oben Şendil

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PHILIPS AMF220 Hava Temizleyici

A101 18 Ağustos aktüel kataloğu PHILIPS AMF220 Hava Temizleyici

A101 aktüel kataloğu bu hafta yine capcanlı. Her türden ürünün bulunduğu katalogda uygun fiyatlı teknolojik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.