AlarmShock, uyuyakalma derdinize son veriyor

0
194 Okunma

Her sabah erken kalmak için alarm kuruyor, buna rağmen tüm bu alarmları kapatıp uyuyakalıyorsanız artık bu problemi ortadan kaldıracak bir alternatif var. AlarmShock alarm erteleme alışkanlığı olanları zamanında uyandırmayı vadeden bir bileklik. Üstelik kullanıcıların uyuyakalmasına kesinlikle fırsat vermiyor.

Kickstarter üzerinden kampanyası başlatılan AlarmShock kullanıcılarının alarmlarını erteleyecek geç kalma alışkanlığını ortadan kaldırmaya odaklanıyor. Temelde sistem oldukça basit. AlarmShock bir stand ve bileklikten oluşuyor.

Uyuya kalma şansınızı en aza indiriyor

Yatmadan önce uyandırılmak istediğiniz saati bu stand üzerinden belirliyorsunuz. Ardından bilekliği takarak yatağınıza geçiyorsunuz. Saati geldiğinde alarm sadece çalmakla kalmıyor, bileklik ufak titreşimler vererek sizi dürtüyor.

Alarmı durdurmak için ise kalkmanız ve bilekliği standa koymanız gerekiyor. Alarm iki dakika içinde durdurulmadığında bileklik kullanıcısına hafif bir elektrik şoku veriyor. Böylece kişilerin uyanmama şansı kalmıyor. Üstelik stand sadece bizleri yataktan kaldırma görevi üstlenmiyor. Aynı zamanda bilekliğin şarj edilmesi için de kullanılıyor.

Alarmshock teknolojisine sahip olmak isteyenlerin en azından 90 sterlini gözden çıkartması gerekiyor. Bu ürüne dair detayları ve diğer alternatifleri Kickstarter‘da bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz