13 Ekim Cumartesi 2018

Alman-Türk yapımı yeni dizi Netflix ile geliyor!

Netflix Türkiye’ye girdikten sonra yatırımları bir hayli hızlandı. Gelen bilgilere göre Türk ve Almanların ortak yapacağı bir dizi çok yakında vizyona girecek.


Netflix, Almanya’daki ikinci orijinal dizisi Dogs of Berlin’in yapımına başladığını son dakika olarak duyurdu. Çekimleri Berlin’de gerçekleşecek olan ve aynı zamanda tam 10 bölümlük dizinin 2018‘de tüm dünya ile aynı anda Netflix’te gösterime girmesi bekleniyor ki Türkiye’de dizi sevenlerde bu haberi bekliyorlardı.

Dogs of Berlin’de Felix Kramer ve Fahri Yardim, Berlin’in yeraltı dünyasında işlenen suçlara karşı savaşan iki sıradışı polis memurunu canlandırıyor. Dizinin usta isimleri bir araya getiren kadrosunda ayrıca Katharina Schüttler, Anna Maria Mühe, Katrin Sass, Hannah Herzsprung, Antonio Wannek, Mišel Matičević, Jasna Fritzi Bauer ve Constantin von Jascheroff yer alıyor.

Yapımcılığını Syrreal Entertainment’ın üstlendiği dizi, Christian Alvart tarafından hayata geçirildi. Syrreal Entertainment’ın Sigi Kamml ve Christian Alvart iş birliğinde yapımına başladığı dizinin yönetmenliğini de Christian Alvart üstleniyor. Fotoğraf Yönetmenliği’nde Frank Lamm ve Christoph Krauss bulunuyor.

Netflix‘in uluslararası orijinal yapımlar sorumlusu Erik Barmack, ikinci Alman orijinal yapımıyla ilgili şöyle konuştu:

Dogs of Berlin, modern Berlin’in yeraltı dünyasında işlenen suçları konu alan yeni bir gelirim dizisi. Hız, tempo ve gerilimin yanı sıra duygusal öğeleri de içinde barındıran gerçek bir Netflix yapımı. Christian Alvart gibi çok yetenekli ve usta bir hikaye anlatıcısının elinden çıkan Dogs of Berlin, bizi çok heyecanlandırdı. Kamera önünde ve arkasında bu kadar yaratıcı bir ekip ve oyuncu kadrosu ile çalışmak için sabırsızlanıyoruz. Çekimlere başladığımız için çok mutluyuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tesla Model 3 son zamanların en güvenilir otomobili!

Genel Model 3 otomobil, tasarımının en önemli özelliğinden biri de güvenlik. Hatta bu otomobil yaralanma …

1 yorum

  1. Bu site teknoloji sitesi mi yoksa kulturumuzu yozlastirma sitesi mi?

Bir Cevap Yazın