Facebook kadın girişimcileri bir arada topladı (VİDEO)

1
716 Okunma
Facebook kadın girişimcileri bir arada topladı #SheMeansBusiness

Facebook, #SheMeansBusiness hashtagiyle kadın girişimcileri bir arada topladı. Birbirinden değerli katılımcıların ve girişimcilerin yer aldığı etkinlik. Dün, İstanbul Four Seasons Hotel’de gerçekleştirildi.

Konuşmacılar arasında TOBB Başkan Yardımcısı Ali Kopuz, Facebook Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Başkan Yardımcısı Nicola Mendelsohn, Facebook Türkiye Ülke Direktörü Derya Matraş gibi birbirinden değerli isimler sahne aldı.

Günün ikinci panelinde ise kendi işlerini kuran ve başarıyla yöneten kadınlar, hikayelerini paylaşmak üzere Gözde Atasoy’un yönettiği oturumda bir araya geldi. Moda platformu ModaCruz’un kurucusu Melis Güçtaş, Cercis Murat Konağı restoranının sahibi Ebru Baybara, hizmet teklifi platformu Armut.com kurucusu Başak Taşpınar ve çocuklar için aktivite kutuları tasarlayan girişim Pakolino’nun yaratıcısı Pınar Gül Ramsay’ın katıldığı panelde günümüz koşullarında girişimci olarak karşılaştıkları zorluklar ve bunların üstesinden nasıl geldikleri ana gündem konusu oldu.

Davet edildiğim bu etkinliği kısa bir şekilde sizinle de paylaşmak istedim ve bir vLog yayınladım. Umarım keyifle izlersiniz.

Daha fazla bilgi için https://shemeansbusiness.fb.com/tr/  adresini ziyaret edebilirsiniz.

1 Yorum

  1. Facebook bile kadinlarla alay etti burada. #SheMeansBusiness nedir? Yani demek istiyor ki: Kadinlar normalde ne demek istediklerini soylemezler, Bizim anlamamiz gerek. Ama boyle buyuk puntolarda yazinca anca anliyoruz biz erkekler kadinlarin ne demek istedigini. Tabii burada biz erkekelere de hakaret var ama biz boyle seyleri kaldirabiliyoruz.. Arkadas bunu da sizin gibi kadinlar Facebook iyi bir sey yapiyor diye lanse ediyorsunuz ya. Yazik size hakkaten. #SheMeansBusiness, yapma be haci, ciddi misin? Kadindir bu, normalde istediklerini soylemezler, senin anlaman da imkansiz ona gore. En iyisi kafani evet evet, seninle ayni fikirdeyim der gibi sallamak, sonrada o alandan olabildigince hizla uzaklasmak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz