18 Ağustos Perşembe 2022

Anne adaylarının sanal asistanı güncellendi


Anne adaylarının hamilelik sürecini yakından takip eden hamilelik asistanı uygulaması Hamilelik Rehberi güncellendi. Yeni özelliklere kavuşan Hamilelik Rehberi‘nde artık sohbet kulüpleri de yer alıyor. Bu kulüplerde anne adayları kendi şehirlerinde hamile olan kişileri bulup onlarla arkadaş olabiliyor. Hamilelik süreçleriyle ilgili deneyim paylaşımında bulunan anne adayları, arkadaşları sayesinde 9 ayı daha kolay geçiriyorlar.

Anket de hazırlanabiliyor

Sohbet kulüplerinde bulunan anket özelliği ile kullanıcılar, merak ettikleri konularda diğer anne ve anne adaylarının fikirlerini öğrenebiliyorlar. Ayrıca çocuklarına koyacakları isimleri de yine bu anketlerle belirleyebiliyorlar. Doğum yapmış anneler ise hikaye ve tecrübelerini sohbet kulüplerinde paylaşıyorlar.

Hamilelik Rehberi; doğuma hazırlıktan tekme sayacına, bebek isim anketlerinden gebelik haftası detaylarına kadar hamilelere yardımcı olabilecek bilgileri kullanıcılarına sunuyor. Ücretsiz olan Hamilelik Rehberi uygulaması hem iOS hem de Android platformlarında kullanılabiliyor.

iOS: http://apple.co/2ssym5f

Android: http://bit.ly/hamilelikrehberiandroid

 

 

 

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PHILIPS AMF220 Hava Temizleyici

A101 18 Ağustos aktüel kataloğu PHILIPS AMF220 Hava Temizleyici

A101 aktüel kataloğu bu hafta yine capcanlı. Her türden ürünün bulunduğu katalogda uygun fiyatlı teknolojik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.