Anne adaylarının sanal asistanı güncellendi

0
236 Okunma

Anne adaylarının hamilelik sürecini yakından takip eden hamilelik asistanı uygulaması Hamilelik Rehberi güncellendi. Yeni özelliklere kavuşan Hamilelik Rehberi‘nde artık sohbet kulüpleri de yer alıyor. Bu kulüplerde anne adayları kendi şehirlerinde hamile olan kişileri bulup onlarla arkadaş olabiliyor. Hamilelik süreçleriyle ilgili deneyim paylaşımında bulunan anne adayları, arkadaşları sayesinde 9 ayı daha kolay geçiriyorlar.

Anket de hazırlanabiliyor

Sohbet kulüplerinde bulunan anket özelliği ile kullanıcılar, merak ettikleri konularda diğer anne ve anne adaylarının fikirlerini öğrenebiliyorlar. Ayrıca çocuklarına koyacakları isimleri de yine bu anketlerle belirleyebiliyorlar. Doğum yapmış anneler ise hikaye ve tecrübelerini sohbet kulüplerinde paylaşıyorlar.

Hamilelik Rehberi; doğuma hazırlıktan tekme sayacına, bebek isim anketlerinden gebelik haftası detaylarına kadar hamilelere yardımcı olabilecek bilgileri kullanıcılarına sunuyor. Ücretsiz olan Hamilelik Rehberi uygulaması hem iOS hem de Android platformlarında kullanılabiliyor.

iOS: http://apple.co/2ssym5f

Android: http://bit.ly/hamilelikrehberiandroid

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz