1 Aralık Salı 2020

Apple Türkiye internet sitesi kahramanlarla renklendi


Apple Türkiye internet sitesi ziyaretçilerini bugün birbirinden renkli kahramanlar bekliyor. Her biri kendi oyununun yıldızı olan kahramanlar, internet sitesini çok daha eğlenceli bir hale getirdi. Bugün apple.com/tr web sitesini ziyaret edenleri 6 farklı kahraman karşılayacak.

Apple Türkiye internet sitesi içinde kahramanlar var

Tüm Apple cihazlarında ara vermeden oynanabilen Apple Arcade’in içinde birçok oyun kahramanı yer alıyor. Bu kez kahramanlar platformdan çıktı ve apple.com/tr’yi ziyaret etti.

Peki bu kahramanlar hangi oyunlardan çıktı?

Toplamda 6 kahraman, internet sitesinde ziyaretçileri bekliyor. Bu kahramanların oyunları şöyle; Hor Lava, LEGO Brawis, Sonic Racing, PAC-MAC Party Royale, Oceanhorn 2, Sneaky Sasquatch.

Hot Lava isimli oyunda Klei imzası bulunuyor. Kızgın eriyik lava ve nostalji dolu bir ortamda geçen oyun dört oyuncuya kadar çok oyunculu modda oynanıyor.

LEGO Brawis ise isminden de anlayacağınız üzere LEGO imzalı. Arcade için geliştirilen oyun da aslında bir aksiyon oyunu.

Sonic Racing ile dünyanın en hızlı kirpisini yarış pistinde görüyoruz. Yarıştıkça daha çok ödül kazanacağınız, çok oyunculu modda dünya genelinde insanlarla oynayabileceğiniz yarış deneyiminde çok eğleneceksiniz.

Oyuncuları geçmişe getiren bir diğer oyun ise PAC-MAN Party Royale. Retro arcade oyunu, oyun salonu nostaljisini çok oyunculu oyun deneyimi ile birleştiriyor.

Oceanhorn 2 de RPG türünde oyunları seven oyunculari çin ideal. Son olarak, RAC7 Games tarafından geliştirilen Sneaky Sasquatch, ailenizle oynayabileceğiniz, Sasquatch’ın hayatını yaşayıp onunla beraber günlük sıradan şeyleri yapabileceğiniz eğlenceli bir oyun.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zoom icin sanal makyaj-00.png

Zoom için L’Oreal’den ”sanal makyaj” efekti

L’Oreal daha önce de sanal makyaj için çalışmalar yapmıştı. O zamanda tarihler 2018’i gösterse de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir