Apple ürünlerinin hepsine Face ID gelecek

0
156 Okunma

Apple’ın 2 ay önce tanıttığı ve herkes tarafından oldukça fazla beğenilen bir ürün olan Face ID özelliği diğer Apple ürünlerine de gelecek. Muhtemelen yeni yılın ilk çeyreğinde yeni bir etkinlikle beraber Macbook ve İpad Pro’da ‘sonsuz ekran’ dediğimiz özellik gelecek ve artık bahsi geçen ürünlerde de yüz tanıma sistemi olacak. Apple’ın yaptığı bu muhteşem değişiklik elbette tarihi bir değişiklik oldu ve çıkan İphone X’in özellikleri zaten milyonlarca kişinin beklediği şeydi.

İPAD PRO ÇOK YAKINDA FACE ID İLE KORUNACAK

Parmak izi okuyucusuna elveda dediğimiz yeni Apple ürünlerinde çok farklı bir konsept izlenecek. İpad Pro artık parmak izi okumadan gelecek ve İphone X’de olduğu gibi ekranın her tarafını rahat bir şekilde kullanabileceğiniz. Yeni Face ID gerçekten de çok güvenlidir ve oldukça iyi çalışmaktadır. Apple’ı bu anlamda kutlamak gerekiyor diye düşünüyoruz ki bu gerçekten de Apple yine tarihe geçecek bir teknoloji üretti.

APPLE WATCH ÇOK DAHA GÜVENİLİR OLACAK

Eskiden yine akıllı saatler vardı ama Apple Watch gibi bir üründe yüz tanıma sistemi yoktu. Artık bu tür ürünlerde de Face ID olacak ki yeni iOS ile birlikte Apple ürünlerinde çok köklü bir değişiklik bekliyoruz. Çok yakında sizlere İpad Pro tanıtacağız diye tahmin ediyoruz. Face ID hakkında yorumlarınızı da bekliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz