14 Ağustos Pazar 2022

Samsung katlanabilir telefon Galaxy X üzerinde çalışıyor

Katlanabilir ekrana sahip akıllı telefon üretecek Samsung’un bu telefona Galaxy X ismini vereceği konuşuluyor. Galaxy X’in tanıtım tarihiyle birlikte nasıl bir tasarıma sahip olacağı henüz belli değildir.


Apple’ın yüz tanıma sisteminden sonra Samsung yeni bir teknoloji için harekete geçti. Yabancı kulislere yeni yılda dünya çok farklı bir teknolojiyle karşı karşıya kalacak. Bu teknoloji ise Samsung’un muhtemelen şuan test aşamasına soktuğu katlanabilir telefonlarla ilgili oldu. Samsung’un üreteceği bu katlanabilir telefonun Galaxy serisinde olacağını tahmin ediyoruz ama elbette detaylar konusunda en ufak bir fikrimiz bile yoktur. Ayrıca yine edindiğimiz bilgilere göre Samsung’un üreteceği katlanabilir telefonun isminin Galaxy X olacağı ve rakibinin İphone X olacağı konuşuluyor. Sınırlı sayıda üretilecek Galaxy X’in fiyatının ise Note 8 segmentinde olacağı söyleniyor.

GALAXY X ESKİ MODELLER GİBİ ÇERÇEVELİ OLACAK

Katlanabilir ekranı olacak Galaxy X modeli için geri sayım başladı çünkü bazı teknoloji siteleri şimdiden arayüz hakkında görseller sızdırmaya başladılar. Ne zaman bir sızma olursa anlayın ki o telefonun çıkmasına çok az bir süre kalmıştır. Bu aslında sızdırılma değildir ama işte kullanıcıların böyle görmesi bekleniyor. Katlanabilir bir model olacak Galaxy X’in ise sadece 100 bin adet üretileceği ve tıpkı çeyrek altın gibi piyasada azalacağından dolayı değerlenebileceği söyleniyor.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG InsaView buzdolabı Türkiye’de satışa çıktı

LG InstaView Door-in-Door Buzdolabı 2022 serisi Türkiye’de satışa çıktı. LG ThinkQ ile uzaktan yönetilebilen akıllı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.