23 Eylül Çarşamba 2020

Apple Watch Nike Series 5 kutusundan çıkıyor


Apple Watch Nike Series 5 kutu açılışı videosu ile karşınızdayız. Bu videomuzda Nike’a özel saat kadranları ile gelen 5. nesil Apple Watch modelini kutusundan çıkarıyoruz.

Apple Watch ailesinin en yeni üyesi kutusundan nelerle çıkıyor?

Apple Watch Nike Series 5 kutu açılışı

Özellikle sporcu kullanıcılara hitap eden ancak günlük yaşantısında aktivitelerine de dikkat eden kullanıcıların verimli bir şekilde kullanabileceği bir model olan Apple Watch Nike Series 5 kutusundan çıkıyor.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu kutu açılışı videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Apple Watch Nike Series 5 özellikleri

Aslında Apple Watch Series 5 özellikleri ile Apple Watch Nike Series 5 özellikleri aynı. Ancak Nike versiyonunun bazı farklılıkları var. Bunlardan biri özel tasarım kadranlar. Klasik Nike Windrunner rüzgarlığın renkli desenlerinden esinlenilerek tasarlanmış bir kadranın da aralarında bulunduğu yenilenen Nike saat kadranı koleksiyonu dikkat çekiyor.

Ayrıca bu versiyonda Nike Run Club uygulaması da bulunuyor. Bu uygulama ile bir misafir koçun rehberliği ve özel hazırlanmış müzik listesiyle her hafta yeni bir Sesli Rehberli Koşu başlatılabiliyor. Ayrıca koşu hakkında istatistikler ve ölçümler de buradan görüntüleniyor.

Apple Watch Nike Series 5’in özel kayışları da bulunuyor.

40 mm ve 44 mm olmak üzere iki farklı kadran seçeneği bulunan saat, kutudan yine manyetik şarj kablosu ile çıkıyor. Şarjı tamamen dolu bir Apple Watch Series 5, 18 saate kadar pil ömrü sunuyor.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aprilla Yüz Temizleme Cihazı

35 TL’ye Aprilla Yüz Temizleme ve Masaj Cihazı – İnceleme

A101’den aldığımız Aprilla yüz temizleme ve masaj cihazına bu videomuzda yakından bakıyoruz. Uygun fiyatı ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir