18 Ocak Pazartesi 2021

İşte yerli otomobilden ilk görüntüler


iste-yerli-otomobilden-ilk-goruntuler-1

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu, bugün Twitter sayfalarından yerli otomobilin içini gösteren ilk fotoğrafı paylaştı.
Tüm Türkiye’nin beklediği bu heyecanlı saat olarak 14:53 sularında gerçekleşerek İstanbul’un Fethi’ne vurgu yapıldı. Yerli otomobil ve ilk iç görselleri tüm bekleyenlerle paylaşıldı. Türkiye’nin kendi ürettiği yerli otomobil ve daha fazlası haberimizde.

İşte Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu’nun attığı tweet:

 

Sadece iç kısmını gördüğümüz yerli aracın bir sonraki paylaşılacak fotoğrafı, saat 19:23’te yayınlanacak ve bu kez Cumhuriyet Bayram’ına vurgu yapılacak.

iste-yerli-otomobilden-ilk-goruntuler-2

Arabanın direksiyonu deri ve siyah ahşaptan oluşuyor. Kapı pandizotlarında Selçuklu mimarisi figürler kullanılan arabanın bej renkteki koltukları tamamen deriden yapılma. Üstelik yerli otomobilde dokunmatik ekranda navigasyon hizmeti, bluetooth ile telefonla görüşme imkanı ve dijital klimaya sahip olma gibi son derece teknolojik özelliklerde mevcut.

Start-stop teknolojisine sahip bu araba anahtarsız giriş seçeneği de bulunuyor.
27 Aralık Cuma günü Gebze’de düzenlenen etkinlikle, yerli otomobilin tamamen görüleceği öğrenilen bilgiler arasında.

WhatsApp’a koyu mod sonunda geliyor

YAZAR: Didem Ergin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GTA 6 kadın karakter

Sevilen oyun GTA 6 karakterlerinden biri kadın olacak

Online oyun dünyasının sevilen isimlerinden GTA, kadınlar tarafından da heyecanla oynanıyor. Yeni versiyonu olarak beklenen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir