Arçelik’ten lekelere göre programını seçen akıllı çamaşır makinesi!

0
2.056 Okunma

Arçelik, Stainpro teknolojisine sahip çamaşır makinelerini duyurdu. Bu yeni teknoloji sayesinde, Arçelik leke çıkarmayla uğraşma derdine son vermeyi amaçlıyor. Bahsedilen lekelerse hayli iddialı; Stainpro teknolojisi sayesinde çikolata, meyve suyu, çamur gibi en zor lekeler bile zorluk olmaktan çıkıyor.

Leke çıkarma teknolojisinde büyük yenilik

Stainpro teknolojisine sahip çamaşır makineleri leke türüne özel yıkama seçimi sunuyor. Her leke farklı bileşenlerden oluştuğu için aynı yöntemle çıkarmak zordur. Yağlı lekeler daha yüksek ısı gerektirirken, yumurta gibi protein bazlı lekeler daha çok soğuk su ile yıkanmalıdır. Arçelik StainPro teknolojisine sahip çamaşır makineleri seçtiğiniz lekeye göre en ideal yıkama ayarlarını belirliyor; aktif suda bekleme süresini, ideal sıcaklığı ve tambur hareketini ayarlayabiliyor.

Aquafusion+ teknolojisi ile sağlanan çift su jeti sistemi, deterjanlı suyu çamaşırlara daha hızlı püskürtebiliyor. ProSmart Inverter Motor sayesinde de makinenin ömrü uzarken, enerji tasarrufu anlamında hayli kazançlı çıkmanız amaçlanıyor.

Özel olarak tasarlanan kapak camı, tambur deseni ve kanatlar, sürtünmeyi en aza indirerek çamaşırların hassas şekilde korunmasına katkıda bulunuyor. Havalandırma Programı ise buhar gücünü kullanarak kıyafetlerden kötü kokuları uzaklaştırabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz