18 Ağustos Perşembe 2022

Arçelik’ten lekelere göre programını seçen akıllı çamaşır makinesi!


Arçelik, Stainpro teknolojisine sahip çamaşır makinelerini duyurdu. Bu yeni teknoloji sayesinde, Arçelik leke çıkarmayla uğraşma derdine son vermeyi amaçlıyor. Bahsedilen lekelerse hayli iddialı; Stainpro teknolojisi sayesinde çikolata, meyve suyu, çamur gibi en zor lekeler bile zorluk olmaktan çıkıyor.

Leke çıkarma teknolojisinde büyük yenilik

Stainpro teknolojisine sahip çamaşır makineleri leke türüne özel yıkama seçimi sunuyor. Her leke farklı bileşenlerden oluştuğu için aynı yöntemle çıkarmak zordur. Yağlı lekeler daha yüksek ısı gerektirirken, yumurta gibi protein bazlı lekeler daha çok soğuk su ile yıkanmalıdır. Arçelik StainPro teknolojisine sahip çamaşır makineleri seçtiğiniz lekeye göre en ideal yıkama ayarlarını belirliyor; aktif suda bekleme süresini, ideal sıcaklığı ve tambur hareketini ayarlayabiliyor.

Aquafusion+ teknolojisi ile sağlanan çift su jeti sistemi, deterjanlı suyu çamaşırlara daha hızlı püskürtebiliyor. ProSmart Inverter Motor sayesinde de makinenin ömrü uzarken, enerji tasarrufu anlamında hayli kazançlı çıkmanız amaçlanıyor.

Özel olarak tasarlanan kapak camı, tambur deseni ve kanatlar, sürtünmeyi en aza indirerek çamaşırların hassas şekilde korunmasına katkıda bulunuyor. Havalandırma Programı ise buhar gücünü kullanarak kıyafetlerden kötü kokuları uzaklaştırabiliyor.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fitness saatleri kalorileri nasıl takip eder?

İster basit bir spor bandı , ister gösterişli bir akıllı saat olsun, gün boyunca ilerlememizi izlemek için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.