18 Ağustos Perşembe 2022

Farklı bir absürt komedi: Mal Beyanı


Türkiye’nin ilk evrensel internet dizisi olan Mal Beyanı, farklı tarzı ve absürt yapısı ile göze çarpıyor. Şimdiye kadar 5 bölümü yayınlanan Mal Beyanı, hem İspanyolca hem de İngilizce alt yazı seçeneklerini izleyicilere sunuyor.

Mal Beyanı tüm bölümleri ile Şahangiller’de

Dizinin YouTube üzerindeki tanıtımı ise şu şekilde:

Bağcılar‘da biri kılıbık aile reisi, birisi de çapkın 2 fotoğrafçının yaşadığı komik maceralar, parodi hikayelerle birleşiyor. Dizi içinde dizi, dizi içinde film parodileri geliyor.”

Yönetmenliğini Yunus Şevik‘in üstlendiği dizinin oyuncu kadrosu ise şu şekilde; Emrah Şahan, Gönül Şahan, Tayfun Cihanoğulları, Murat Genç ve Gökçe Eygi.

Çekim kalitesinin yanı sıra dizinin bir diğer ön plana çıkan yanı ise Can Tosun tarafından hazırlanan orijinal müzikleri.

Şimdiye kadar 5 bölümü çekilen Mal Beyanı’nın yeni bölümleri her ayın 1‘inde, 11‘inde ve 21‘inde 20:00‘da Şahangiller YouTube kanalında yayınlanıyor.

Son olarak, Mal Beyanı ekibinin sizlere ufak bir de mesajı var:

“Kanalımıza abone olup arkadaşlarınızla paylaşarak bizlere destek verebilirsiniz, izlenmeler doğrultusunda sponsor desteklerimizle daha çok bölüm daha uzun süreler yayınlama imkanı bulabiliriz. “

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİM’de 399 TL’ye satılan buharlı temizlik makinesini denedik!

BİM’de 399 TL’ye satılan Fakir Limpia Steam buharlı temizlik makinesini denedik! Fakir Limpia Steam ne …

1 yorum

  1. neden herkesin ağzı açık?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.