Farklı bir absürt komedi: Mal Beyanı

1
3.713 Okunma

Türkiye’nin ilk evrensel internet dizisi olan Mal Beyanı, farklı tarzı ve absürt yapısı ile göze çarpıyor. Şimdiye kadar 5 bölümü yayınlanan Mal Beyanı, hem İspanyolca hem de İngilizce alt yazı seçeneklerini izleyicilere sunuyor.

Mal Beyanı tüm bölümleri ile Şahangiller’de

Dizinin YouTube üzerindeki tanıtımı ise şu şekilde:

Bağcılar‘da biri kılıbık aile reisi, birisi de çapkın 2 fotoğrafçının yaşadığı komik maceralar, parodi hikayelerle birleşiyor. Dizi içinde dizi, dizi içinde film parodileri geliyor.”

Yönetmenliğini Yunus Şevik‘in üstlendiği dizinin oyuncu kadrosu ise şu şekilde; Emrah Şahan, Gönül Şahan, Tayfun Cihanoğulları, Murat Genç ve Gökçe Eygi.

Çekim kalitesinin yanı sıra dizinin bir diğer ön plana çıkan yanı ise Can Tosun tarafından hazırlanan orijinal müzikleri.

Şimdiye kadar 5 bölümü çekilen Mal Beyanı’nın yeni bölümleri her ayın 1‘inde, 11‘inde ve 21‘inde 20:00‘da Şahangiller YouTube kanalında yayınlanıyor.

Son olarak, Mal Beyanı ekibinin sizlere ufak bir de mesajı var:

“Kanalımıza abone olup arkadaşlarınızla paylaşarak bizlere destek verebilirsiniz, izlenmeler doğrultusunda sponsor desteklerimizle daha çok bölüm daha uzun süreler yayınlama imkanı bulabiliriz. “

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz