Arzum Altro ekmek kızartma makinesi

0
380 Okunma
Arzum Altro ekmek kızartma makinesi
Arzum Altro ekmek kızartma makinesi

rzum, mutfakta hayatı kolaylaştırmanın ve renklendirmenin yanı sıra ürünlerin tasarımlarıyla da fark yaratmaya devam ediyor. Teknoloji ve inovasyonla olduğu kadar tasarımlarıyla da kadınların gönlünü fetheden Arzum, Altro ekmek kızartma makinesi ile kızarmış ekmek sevenler için kahvaltı keyfini leziz bir şölene çeviriyor.

Ekmek en çok tükettiğimiz besinlerden biridir. Her yemekte olmazsa olmaz bir gıda olan ekmek özellikle ülkemizde çok tüketilmekte. Hele de kahvaltılarda vazgeçilmez bir lezzet. Bu lezzeti daha güzel hale getirmek için ekmek kızartma makinelerinden yardım alıyoruz.

Kızarmış ekmek aşkına!

Arzum Altro, tasarımıyla göz doldurduğu kadar özellikleriyle de çok pratik. Geniş ekmek kızartma yuvası sayesinde kalın dilim ekmekleri bile rahatlıkla kızartabiliyor. Çıkarılabilir kırıntı tepsisi sayesinde temizlik konusunda da kolaylık sağlıyor. 8 farklı kızartma seçeneği ile damaklara hitap eden Altro, buz çözme ve yeniden ısıtma özelliğiyle de fonksiyonelliğini gözler önüne seriyor. Arzum Altro, Marin ve Mercan renk alternatifleriyle mutfakların başköşesinde yer almaya hazır.

    

Önceden böyle lezzetlere ulaşmak biraz zahmetli olabiliyordu. Artık yeni nesil ürünlerle bu lezzetlere ulaşmak saniyeler sürüyor. Arzum’un yeni ekmek kızartma makinesi de bu lezzete ulaşmamızda bize yardım ediyor. Kadınların ilgisini çekecek renk seçeneklerinin yanı sıra şık bir tasarıma sahip olan bu ürün uygun fiyatıyla da tüketicinin cebini düşünen bir fiyat politikası izlemiş.  Fiyatı 140.90 TL

Arzum Altro ekmek kızartma makinesi ile ilgili daha fazla bilgi için http://www.arzum.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz