Zarif kadınların tercihi ASUS Zenbook serisi

0
515 Okunma
ASUS Zenbook dizüstü bilgisayar
ASUS Zenbook dizüstü bilgisayar

ASUS ZenBook ailesiyle tasarım ve şıklığı bir arada yer alıyor. Şık ve ince tasarımlarının yanı sıra yüksek performanslı donanımlarıyla her ortamda kullanım sağlayan ZenBook serisi dizüstü bilgisayarlar, güzellik ve güç arasında denge oluşturan Zen felsefesinden ilham alınarak tasarlandı.

ASUS ZenBook ailesi hiç olmadığı kadar güçlü. ZenBook ailesinin dört üyesi ZenBook Flip UX360UA, ZenBook 3 UX390UA, ZenBook UX310 ve ZenBook UX330, tasarım ve şıklığı teknoloji ile birleştiriyor. ZenBook ailesinin bu yeni üyeleri, ince ve hafif tasarımlarıyla kolayca taşınabiliyor. Ofis kullanımı dışında ister bir kafede, ister uçakta her ortamda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Teknolojinin en zarif hali: ZenBook UX390UA

ZenBook ailesinin güçlü üyesi, ASUS’un şimdiye kadar ürettiği en ince ve en hafif dizüstü bilgisayarı olma özelliği taşıyan ZenBook 3 UX390UA. Sadece 910 gram ağırlığında ve 11,9 mm kalınlığında olan UX390UA, A4 boyutunda bir kağıttan bile daha az yer kaplıyor. ZenBook UX390UA serinin geri kalan üyelerine kıyasla daha ince, daha hafif, daha dayanıklı ve tek kelimeyle büyüleyici. ZenBook UX390UA’nın çevresindeki altın rengi detaylar, logosu ve benzer tonlarda arka aydınlatması bulunan klavyesi, üstün kaliteyi estetik bir tasarımla birleştiriyor.

Hassas mühendislik, 360° esneklik: ZenBook Flip UX360U

ZenBook Flip UX360UA, 360 derece dönebilen ekranıyla esnek ve pratik kullanım sağlıyor. Dokunmatik ekranı ile ister tablet ister dizüstü bilgisayar olarak kullanılabilen UX360UA, sadece 13,9 mm kalınlığında ve güçlü bataryası tek şarjda yaklaşık 12 saat kullanım sunuyor.

İş yüküne karşı uzun pil ömrü arayanlar için: Zenbook UX330

Gündelik işlerin hızlı ve etkin bir şekilde çözülmesini sağlayan ZenBook UX330, zarif alüminyum alaşımlı gövdesiyle 13,5 mm inceliğe sahip ve sadece 1,2 kg ağırlığında. ZenBook UX330’un 12 saate kadar pil ömrü sayesinde, kullanıcılar en uzun çalışma gününde bile kesintisiz çalışmaya devam edebiliyor.

Taşınabilir yüksek performanslı çözüm: ZenBook UX310

ZenBook UX310 zarafeti, inceliği ve üstün performansı yekpare alüminyumdan sade bir tasarımla sunuyor. 13.3 inçlik geniş inceleme açısı ve net görüntü sunan ekrana sahip UX310, 1,4 kg’lık ağırlığıyla kolayca taşınabiliyor ve seyahatsever kullanıcılarının her daim yanında yer alıyor.

Daha fazla bilgi için buradan bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz