Arzum Steamart Plus ile ütü yapmanın keyfi

0
320 Okunma

Ütü yapmak, birçok kadın için oldukça zahmetli görünen işlerden biridir. Hal böyle olunca kadınlar, işlerini kolaylaştırabilecek daha etkili ürün arayışına giriyorlar. Arzum Steamart Plus ütü sayesinde bu zahmetli iş adeta bir keyif halini alıyor.

Küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmayı amaçlayan Arzum’un ütü ailesi buhar gücü teknolojisi sayesinde, kırışıklıklar zahmet olmaktan çıkarmayı amaçlıyor. Ironforce buhar kazanlı ütü, Steamart Plus seramik tabanlı ütü ve Tripper seyahat ütüsü ile buhar gücü birliği yapıyor.

2 renk seçeneği mevcut

Uzun süren ütü işlemlerinde, ütünün suyunun bitmesi her kadının kabusudur. Ütüde su bittiği zaman ütünün kapatılması, yeterli suyun eklenmesi ve bir süre beklenmesi işlemi hala birçok ütü için gerekli. Dikey buhar özelliği bulunan Arzum Steamart Plus Ütü  190g/dk şok buhar gücü ile kırışıklıkları yok ederek kolay ütü yapılmasını sağlıyor.

‘Ütünün fişini çekmiş miydim?’ soruları da Arzum Steamart Plus Ütü  ile artık geride kalacağa benziyor. Otomatik kapanma özelliğine sahip olan ütü, belirli bir süre hareketsiz bırakıldığında güç tasarrufu ve güvenlik için kendiliğinden kapanıyor. Ürün, Mürdüm –  Papatya serisi ile sarı ve mürdüm renklere sahip.

Arzum Ironforce 5,5 bar buhar basıncı ve 250 gr buhar gücü ile kırışıklıkları kolaylıkla gidermeyi  hedefliyor. Steamart Plus, ütüye çalışırken su ekleyebilmenizi sağlıyor. Yani ütünün suyu azaldığında ya da bittiğinde, beklemeye gerek duymadan su ekleyerek kesintisiz şekilde ütü yapabilme imkanı sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz