26 Eylül Cumartesi 2020

Atiye dizisine gelen tepkiler!


Başrollerini Beren Saat, Mehmet Günsür ve Metin Akdülger’in paylaştığı Atiye dizisi 27 Aralık tarihinde Netflix’te yayınlanmıştı. Dizi, İstanbul’da yaşayan bir ressamın çıktığı kişisel yolculukta Anadolu’daki arkeolojik bir alana dair evrensel sırları ve bu alanın kendi geçmişiyle ilişkisini konu alıyor. Dizinin yeni sezonu 10 Eylül 2020 tarihinde platformda yerini aldıktan kısa süre sonra sosyal medyada gündem oldu.

atiye, atiye dizisi, netflix. netflix atiye, beren saat

Atiye dizisi izleyiciye ne anlatıyor?

Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul’da sade ve durgun bir hayat yaşar. Ancak bu durum Göbeklitepe’de gerçekleşen bir keşifle değişir. Arkeolog Erhan, Göbeklitepe’de kazı çalışmalarını yönetir. Erhan, Göbeklitepe ile Atiye arasındaki mistik ilişkiyi gösteren ilginç bir sembol keşfeder. Atiye’yi canlandıran Beren Saat, hayatında tamamıyla farklı bir kapı açan bu oldukça gizemli olayın peşine düşer ve tarihi tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdeleri aralandığı sürece ana karakterin karşısına çıkmış olan olaylar ona gelecekle geçmişi, gerçek ve mistik arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

Dizinin ikinci sezonuna gelen tepkiler

YAZAR: Didem Ergin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

acun ılıcalı, exxen, netflix

Acun Ilıcalı yeni dijital platformunun ismini açıkladı

TV8’in sahibi ünlü yapımcı Acun Ilıcalı dijital bir platform kuracağının sinyallerini haftalar öncesinden vermişti. . TV8’in …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir