Babyliss C1201e Curl Secret Pearl Saç Şekillendirici

0
544 Okunma
Babyliss C1201e Curl Secret Pearl Saç Şekillendirici

Saçlarımız biz kadınlar için oldukça büyük önem taşır. Özellikle süsüne düşkün kadınlar, saçlarına çok zaman harcar. Saçlarını şekilden şekile sokmayı seven kadınlar bunun için güzellik salonlarına yığınla para harcar.

Son zamanlarda bonus saç oldukça popüler. Özellikle sosyal medyada popüler olan bu saçlar için yabancılar farklı saç şekillendiricilerine ihtiyaç duyuyor. Türkiye’de bu tür cihazları bulamadığımız için farklı alternatiflere yöneliyoruz fakat bu yöntemler zamanımızı alıyor ve istediğimiz saç şekline ulaşmak çileye dönüşebiliyor.

Güzellik salonlarında bonus veya bukleli saçlara kavuşmak için perma yöntemi deniyoruz. Oldukça maliyetli ve bir süre sonra kalıcılığı da gidiyor. Ayrıca saçı inanılmaz derecede yıpratıyor. Bu yöntem de çoğu kadını haklı olarak korkutuyor. Tüm bu bahsettiğimiz durumlara karşı Babyliss, bukleli veya bonus saç isteyen kadınlar için saç şekillendirici geliştirmiş. Babyliss Curl Secret ile ilgili detaylar haberimizde

Tüm saç tiplerine uygun

Saniyeler içinde harika bukleler elde etmek istiyorsunuz ama saç tipininizin buna uygun olmadığını düşünüyorsanız Babyliss Curl Secret bu düşüncelerini yıkarak, harika bukleler elde edebileceğiniz bir saç şekillendirici üretmiş. Harika buklelere ulaşmak çok kolay. Saniyeler içinde elde edebilirsiniz.

Uzun süren kalıcılık

İpeksi ve ışıltılı bir saçlara sahip olmak Babyliss Curl ile çok kolay. Uzun süre kalıcı bukleler ve sağlıklı görünümlü saçlarla her zaman doğal görünmeniz mümkün.

Babyliss Curl Secret Pearl C1201E teknik özellikler

 • Patentli ‘Auto Curl’ teknolojisi: Uzun süre dayanan bukleler için hızlı ve zahmetsiz yepyeni bir sistem.
 • Kömürsüz motor: Hafif, verimli, elektronik kontrollü, uzun ömürlü motor (5000 saat).
 • İyonik, antistatik teknoloji
 • Seramik kaplama: Parlak ve yumuşak bukleler için İki farklı ısı ayarı
  – İnce ve hassas saçlar için 210ºC
  – Normal ve kalın saçlar için 230ºC
 • Üç farklı zaman ayarı
  – 8-10-12 saniye
 • Yeni: Dönüş yönü seçebilme (Sağ, sol ve otomatik)
 • Temizleme aparatı
 • Otomatik durma
 • Ekstra uzun döner kablo (2.5 m)

Babyliss C1201e Curl Secret Pearl Saç Şekillendirici ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca babyliss C1201e Curl Secret Pearl Saç Şekillendirici satın almak istiyorsanız internetten satın almanızda mümkün.

https://www.youtube.com/watch?v=5FJOsTg6D_w

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz