Hayalindeki odayı Newjoy Design ile tasarla

0
1.754 Okunma
Newjoy Desıgn
Newjoy Desıgn

Bir mobil uygulama üzerinden kendi odanızı tasarlayabileceksiniz desek nasıl olur? NewJoy Design kendi zevkinizi evinize yansıtmanız için geliştirdiği teknolojiyle karşınıza çıkıyor. Oturduğunuz yerden evinizi istediğiniz gibi tasarlamanın mümkün olduğunu gösteren NewJoy, tasarımı teknolojiyle harmanlayıp tüketicinin karşına çıkmış.

Akıllı telefonlarınızdan evinizi tasarlayın

Newjoy, geliştirdiği dijital uygulama ile teknolojiyi mobilyaya entegre ediyor. Newjoy Design, tüketicilere beğendikleri mobilyayı  sanal ortamda 3 boyutlu olarak deneyimleme imkanı sunuyor. Tüketicilerin mobilya satın almadan önce yaşadığı ‘mobilyalar odaya sığacak mı? Oda ile bütünlüğü olacak mı? Parke ve duvarın rengiyle uyum sağlayacak mı?’ endişeleri sona eriyor.Markanın ileri yazılım tekniği ile yeni geliştirdiği design uygulaması ile tüketici mağazada görüp beğendiği ürünün evinde nasıl duracağını test edebiliyor. Gerçeğe en yakın tasarımı oluşturan Newjoy Design, Play Store ve App Store üzerinden akıllı telefonlara ücretsiz olarak indiriliyor.

Google Play store indirmek için buraya, App Store üzerinden indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Oturduğunuz yerden evinizi tasarlayın

Newjoy, çağın yeniliklerini takip ediyor ve en yeni teknolojileri tüketici ile buluşturuyor. Markanın ileri yazılım tekniği ile yeni geliştirdiği design uygulaması ile tüketici mağazada görüp beğendiği ürünün evinde nasıl duracağını test edebiliyor. Gerçeğe en yakın tasarımı oluşturan Newjoy Design, Play Store ve App Store üzerinden akıllı telefonlara ücretsiz olarak indiriliyor. İngilizce ve Türkçe dil seçenekleri sunan uygulama, kısa sürede oluşturulan bir hesapla kullanılmaya başlanıyor. Mobilya satın alınacak odanın gerçek ölçüleri üzerinden hazırlanan projede, pencere, kapı, parke ve duvar gibi nesneler odanın içerisine yerleştiriliyor. Proje taslağında birden fazla parke seçeneği ile zemin oluşturuluyor.

Geniş renk skalasından seçim yapılarak, duvarlar beğenilen mobilyaya uygun boyanabiliyor. Projede, Newjoy ürün kütüphanesinden seçilen ürünler 3D olarak odaya yerleştiriliyor ve oda içerisinde hareket ettirilerek, en uygun konumu belirleniyor.

Newjoy konsept mağazalarında satışa sunulan 42 farklı modelde zengin ürün gamı, design uygulamasının ürün kütüphanesi segmesinde incelenebiliyor. Newjoy Design ile hazırlanan proje telefona kaydedilerek saklanabiliyor, yazdırılabiliyor ya da e-posta olarak gönderilebiliyor. Ayrıca kullanıcılar projede seçtikleri ürünlerin perakende fiyatını görebiliyor. Marka geliştirdiği Newjoy Design dijital uygulaması ile tüketicilerin satın alma süreçlerini kolaylaştırıyor.

NewJoy ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz