BeautyCraft ile kendi doğal güzellik ürünlerinizi oluşturun

0
171 Okunma
BeautyCraft mobil uygulama
BeautyCraft mobil uygulama

Kendi doğal güzellik ürünlerini oluştururken para tasarrufu ve aynı zamanda çevreyi koruma, mümkün ve kolaydır! Mağazalarda gördüğümüz güzellik ürünlerin yapımında malesef hayvanlar kullanılıyor. Hayvan sever kadınlarımızın güzellik ürünlerini dışardan temin etmesi yerine evde kendileri yapabileceğini haberimizde paylaştık.  BeautyCraft ile kendi doğal güzellik ürünlerinizi oluşturmak çok basit.

BeautyCraf nedir? Ne işe yarar?

IPhone ve iPod touch için bir güzellik ürünü tarifi kitap uygulaması olan BeautyCraft, yalnızca App Store’da bulunuyor.

Bu uygulama, mutfakta bulunan araçları kullanarak yerel mağazalarınızda kolayca bulabileceğiniz doğal gıdalardan basit taze güzellik ürünlerinin nasıl hazırlanacağını öğretiyor. Doğallıktan ödün vermeyen kadınlar bu uygulama sayesinde güzellik ürünlerini evde kendileri yapabilecek.

Mağazalarda satılan güzellik ürünlerinin içinde ciddi sağlık problemleri oluşturacak bazı kimyasalaların olduğunu hepimiz biliyoruz. Günümüz hastalığı kanser, en çok bu kimyasalların etkisiyle oluşmakta. Bu hastalıkların önüne geçmek için doğal bir yaşamı tercih etmemiz gerekmekte.

BeautyCraft uygulaması, kendi basit saç ve cilt bakım ürünlerinizi nasıl hazırlayacağınızı öğretmek için 80’den fazla tarif içerir. Tarifler, yüz maskelerinden ayak temizleyicilerine, banyo emilmelerine kadar uzanır. Bu tariflerin hiçbiri, çoğu ticari kozmetikte bulunan sentetik deri tahriş edicilerinden hiçbirini içermez. Her tarifi takip etmek kolaydır ve sadece doğal maddeler kullanır.

Ayrıca hazırladığımız tariflerin özellikleri, faydaları, neye iyi geldiği de detaylı bir biçimde yer alıyor. BeautyCraft uygulaması App Store’dan 1,99 dolarlık iPhone ve iPod touch için kullanılabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz