11 Ağustos Perşembe 2022

Bekleyenlere müjde: “La Casa de Papel: Kore” Netflix’te yayında


La Casa de Papel Kore

Netflix platformunun kıymetli yayınlarından olan La Casa de Papel, final yapmasının ardından hayranlarını üzmüştü. Tüm dünya tarafından ilgiyle takip edilen dizi serisi için sevindiren haber Kore versiyonunun çekileceği ile gelmişti. Fragmanlar ve tanıtımların ardından nihayet büyük gün geldi. La Casa de Papel: Kore Netflix’te yayınlanmaya başladı. İşte detaylar.

La Casa de Papel: Kore yayınlandı

La Casa de Papel Kore

Yapılan duyurularda 24 Haziran tarihini işaret eden Netflix; sözünü her zaman ki gibi tuttu ve diziyi yayına aldı. Platformun en çok izleyici getiren dizileri arasında olan bu dizi serisi, abonelik tartışmalarından sonra yeni bir soluk getirebilir. Son zamanlarda yine işten çıkarmalar ve kaldırılan yayınlar ile gündeme gelen Netflix; reklamlı abonelikler için geçtiğimiz gün onay aldı. Yakın zaman da daha uygun fiyatlı Netflix abonelikleri edinmemiz mümkün olacak.

Gelelim yeni diziye. Hayranları heyecanlandıran dizi 6 bölümlük sezondan oluşuyor. Dizi hakkında Netflix tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

Bir grup hırsız, Kuzey ve Güney Kore’nin ortak darphanesini ele geçirince polis, rehineleri kurtarıp hırsızları ve gizemli elebaşlarını yakalamak için harekete geçer.”

Sevilen dizinin başrollerinde ki isimler; Yoo Ji-tae, Kim Yunjin ve Park Hae-soo. İlk seride hayranlık ile takip edilen dizi bu seride de aynı heyecanla başladı. Netflix için oldukça değerli olan bu içerik, devamında neleri getirecek merak ediyoruz.

La Casa de Papel: Kore dizinin izleyenleri yorumlar kısmına bekliyoruz!

 

YAZAR: Ayşenur Sandıkçı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Disney+ hız kesmiyor! “Dünyayla Benim Aramda” yayın tarihi belli oldu

Türkiye için yeni bir Dijital içerik platformu olan Disney+, yerli içeriklerini arttırmaya devam ediyor. Platformun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.