Beko Black Series ile mutfakta siyahın asaletini keşfedin

0
921 Okunma
Beko Black Series

Beko’nun küçük ev aletleri serisi Black Series, sıra dışı iddialı  tasarımıyla mutfağınızın havasını değiştiriyor. Şık tasarımı ve kaliteli ürünleriyle mutfağınızın bir köşesinde yer almayı bekleyen bu seri, içerisinde mutfakta bize en çok yardımcı olan ürünleri barındırıyor.

Mutfağınızda hemen hemen her ihtiyacınızı karşılayacak bu ürünlerle mutfakta zaman geçirmek eğlenceye dönüşecek. Sevdiklerinize ve kendinize güzel yemekler yapmanızda size en iyi yardımcı olmaya aday Black Series, şık tasarımıyla oldukça dikkat çekiyor.

Black Series ürünleri

1- Beko BKK 3050 HB el blender seti :

 400 W güce ve turbo fonksiyon özelliğine sahip bu ürünü paslanmaz çelik parçalama bıçağı ile uzun yıllar sağlıklı kullanabilirsiniz. Fiyatı 189.00 TL.

2- Beko BKK 3060 KL Su Isıtıcısı: 

3000 W güce ve 1.7 L hacme sahip olan bu ürün şık tasarımı ve kaliteli yapısıyla dikkat çekiyor. Beko BKK 3060 KL su ısıtıcı ürünün fiyatı 149.00 TL.

3-  Beko BKK 3055 MK Mikser: 

300 W güce sahip bu ürün, şık tasarımı ve komple metal çırpma ve yoğurma aparatları ile istenen her çeşitte yiyecek hazırlayabilme imkanı sunuyor

4-  Beko BKK 3070 EK ekmek kızartma makinesi:

 800 W güce sahip bu ekmek kızartma makinesi ile lezzetli ekmekler yapmanız oldukça pratik. Sade ve şık yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Fiyatı 199.00 TL

5- Beko BKK 3065 KM Filtre Kahve Makinesi: 

Bir kahve molası verelim. Her daim taze ve lezzetli kahve kim istemez ki. 1000 W gücünde ve 7 fincan kapasiteli bu ürün, şık tasarımı ve tadında hazırladığı kahveleriyle sohbetlerinize tat katacak yardımcınız olmaya aday. Fiyatı 199.00 TL.

Black Series serisinin içinde bulunan bu ürünler evimizde olmazsa olmazlarımızdan biri. Siyah rengiyle modern bir görüntü oluşturulmak istenmiş. Modernliğin ve teknolojinin birleşmesiyle hem şık hem kaliteli ürünler ortaya çıkmış gibi görünüyor. Mutfağını yenilemek isteyen veya yeni ürün alacaklar için iyi bir rehber olabileceğini düşündüğümüz Beko Black Series, sadece şık görüntüsü değil teknik özellikleri bakımından da oldukça güçlü görünüyor. Bu sayede satın aldığınız ürünleri uzun ömürlü kullanabilir, paradan da zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

Beko Black Series hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz