10 Ağustos Çarşamba 2022

Fakir Violet Serisi ile mutfakta tarzınızı yansıtın


Fakir Violet serisi

Doğanın en güzel çiçeklerinden biri olan menekşeden ilham alınarak tasarlanan Fakir Violet Serisi mutfakta tarzını yansıtmak isteyen kadınlar için anneler gününe özel fırsatıyla müşterilerini bekliyor. Özel rengi ve şık tasarımıyla Anneler Günü’nde “Anneme ne hediye alsam?” telaşını ortadan kaldırıyor.

Fakir’in tüketicilerden büyük ilgi gören Violet Serisi, fırsat paketiyle dört ürün bir arada kombinlenmiş şekilde ve avantajlı fiyatla annelerin mutfaktaki en büyük yardımcısı oluyor. Violet Seri Fırsat Paketi içerisinde Fakir’in en sevilen ve işlevsel ürünlerinden Fakir Kaave Türk Kahvesi Makinesi, Lucca Blender Seti, River Çay Makinesi ve Torreo Izgara & Tost Makinesi bulunuyor.

1- Fakir Kaave Türk kahvesi makinesi:

En sevilen türk kahvesi makinelerinden Fakir Kaave türk kahvesi makinesi, bu serinin içinde yer alan ürünlerden biri.  735 W güce ve 4 bardak fincan kapasitesine sahip bu ürün kahve severleri beklitor.

2- Lucca Blender seti:

1000 W güce sahip blender seti ile güzel yemekler yapmanız konusunda size iyi bir yardımcı olabilir. Lucca Blender seti ile yemek yapmak daha keyifli bir hale gelecek.

3- River çay makinesi:

1600 W güce ve 1.1 L hacme sahip olan bu çay makinesi, Violet serisinin içinde yer alan ürünlerden biri. Bu ürün çay severleri çok sevindirecek.

4- Torreo Izgara & Tost Makinesi: 

1800 W güce ve 240 derece pişirme yüzey sıcaklığına sahip bu ızgara ve tost makinesiyle lezzetli yemekleri pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Anne eliyle hazırlanan enfes lezzetlere yardımcı olacak paket, 969 TL fiyatıyla Fakir mağazaları ve buradan ulaşabilirsiniz.

YAZAR: Seda Alkan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix’in Temmuz 2022 programı belli oldu

Yeni fiyat politikası sebebi ile oldukça yüksek rakamlarda abone kaybeden Netflix, temmuz ayında izleyiciyle buluşturacağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.