Beko Surf ile evde pizza keyfi!

0
954 Okunma

Beko Surf, yemek yapmayı ve paylaşmayı sevenleri, aynı zamanda hızlı ve pratik olmak isteyenleri, 5 dakika gibi kısa bir sürede İtalyan pizzası ve Karadeniz pidesi hazırlama imkanı sağlıyor.

Beko, 320 dereceye çıkabilen fırınlarıyla evde 5 dakikada pizza yapabilme imkanını, evinde kısa sürede ve sağlıklı yemek pişirmek isteyenlere sunuyor. Beko ankastre fırınların, taş fırın etkisi yaratan pizza pro özelliğine ve 320oC’ye kadar çıkan sıcaklık sağlıyor.

Beko Surf ısıyı her noktaya eşit şekilde gönderiyor

SURF teknolojisine sahip Beko ankastre fırınlar yemeklerin eşit ve mükemmel bir şekilde pişmesini sağlıyor. SURF pişirme sisteminde ısıtıcılarda oluşan sıcak hava, her iki yan duvarda bulunan çok sayıdaki deliklerden pişirme haznesinin içine üfleniyor, pişirilecek gıdanın üzerinde ve tepsilerin altında dolaşıyor. Fırın tepsisindeki yemeğin üzerinde dolaşan sıcak havanın, sadece o tepsi üzerinde kalması sağlanarak alt tepside pişen yemeğin kokusunun üst tepside pişen yemeğin kokusuna karışması da önleniyor.

beko surf

Ayrıca Surf  panelleri, kolaylıkla sökülüp yıkanabildiği için deliklerin zamanla tıkanması problemi yaşanmıyor. Beko ankastre fırınlar parmak izi bırakmayan paslanmaz çelik yüzey kaplaması ve camdan yapılmış dekoratif iç kapağı ile kolay temizlik sağlıyor. Fırının tek parçadan oluşan pişirme bölmesi de gizlenmiş vida bağlantı ve ekleme noktaları sayesinde kir birikmelerine karşı büyük avantaj sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz