14 Ağustos Pazar 2022

Beko’dan kurutmalı çamaşır makinesi


Beko’nun yeni çamaşır makinesi, Beko WD 964 YK, aynı zamanda kurutma makinesi yeteneği ile de evlerde yer tasarrufu sağlayarak büyük beğeni topluyor.

Hava yoğunlaştırmalı kurutma yapan makine sayesinde ev kadınları büyük zaman tasarrufu sağlayabildiği gibi çamaşır kurutmak için evde ayrılan alandan ve ayrı bir kurutma makinesi yerleştirmek için gereken alandan da tasarruf sağlanıyor.

9 kg yıkama 6 kg kurutma kapasitesine sahip makine, kurutma için ayrıca 4 farklı program sağlıyor. Böylece, örneğin bebek giysilerini çok daha yüksek ısıda, dezenfekte ederek kurutmak gibi bir seçeneğe de sahip oluyorsunuz. Ya da ütüye gerek kalmaksızın, yıkanmış kıyafetleri hemen kurutup giymek isteyenler için özel Yıka Giy programı, büyük kolaylık sağlıyor.

Beko’nun bu sıralar, reklam kampanyası ile de öne çıkardığı kurutma makinesi, ev kadınları kadar çalışan kadınların da yoğun ilgisini çekiyor.

YAZAR: Ece Yukselen

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix’in Temmuz 2022 programı belli oldu

Yeni fiyat politikası sebebi ile oldukça yüksek rakamlarda abone kaybeden Netflix, temmuz ayında izleyiciyle buluşturacağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.