Fakir Darky Power elektrikli süpürge

0
563 Okunma
Darky Power
Darky Power

Fakir Darky’nin güçlendirilmiş yeni modeli Darky Power raflardaki yerini aldı…

Fakir Hausgeräte, titiz Ar-Ge çalışmalarıyla tasarladığı ürünleriyle hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. İlk çıktığı günden bu yana güçlü motor ve emiş gücüyle dikkatleri çeken Fakir Darky, daha da güçlendirilerek Darky Power olarak yeniden tasarlandı.

Titiz ev kadınları için yenilenen Fakir Hausgeräte yenilenen Darky Power elektrikli süpürgesi ile kadınlara ev işlerinde eşsiz deneyimler yaşatıyor. Zamanının çoğu kısmını ev işlerine harcayan kadınlar ev işlerinde yorulmak yerine eğlenmenin yollarını aramak istiyorlar. Bu anlamda kadınları uğraştırmayacak zamandan da tasarruf ettirecek ürünler tercih ediliyor. Zamandan tasarruf etmek kadınlar için bir hayli önem taşımakta. Eşiyle ,çocuklarıyla, sevdikleriyle ve en önemlisi de kendiyle ilgilenmek isteyen kadınlar pratik ürünler tercih etmek istiyor.

Fakir Darky Power, 1590 W’a çıkarılan motor gücüyle tüm zeminlerde kusursuz bir performans gösterirken, ayarlanabilir vakum gücüyle etkili temizlik sağlıyor. Yıkanabilir H.E.P.A 10 filtresi sayesinde havadaki toz ve partikülleri ayırarak ortamdaki havayı temizleyip, yaşam alanlarına ferahlık getiriyor. Ayrıca 1 L kapasiteli toz haznesi de makineyi sürekli temizlemeden uzun süreli kullanım avantajı getiriyor. Tasarımı ve renk seçenekleri ile de kadınların gözüne de hitap eden Fakir, rakiplerinden altta kalmayacak ürünler geliştirmeye devam ediyor.

Ergonomik ve kolay döndürülen tutma sapıyla pratik kullanım sağlayan Fakir Darky Power, üçgen yer aparatı, sert zemin ve kenar köşe aparatlarıyla ulaşması zor noktalarda etkili çözümler sunuyor. Fakir’in tüketiciler tarafından çok beğenilen ve kendi özel renkleri olan Rouge ve Violet, Fakir Darky Power’a estetik bir görünüm kazandırarak işlevselliği zarafetle buluşturuyor.

Piyasada rekabetin fazla olması, markaları da yarış haline sokuyor. Her marka birbirinden güzel teknolojilerle tüketicilerin karşısına çıkmak için çabalıyorlar. Yeni çıkan teknolojiler sayesinde son dönemde ki ürünler oldukça kaliteli olmuş durumda. Kalitenin yanı sıra tüketicinin cebini de düşünen firmalar bir adım öne geçiyor.

Fakir Hausgeräte’nin yeni dikey kuru vakum süpürgesi Fakir Darky Power 269 TL fiyatıyla tüm Fakir mağazaları ve Fakir Shoplar’da yerini aldı. Fakir Hausgeräte ürünleriyle ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz