16 Ağustos Salı 2022

Biberon temizliği için en etkili yöntem bulundu

Bebeklerin büyümesinde oldukça önemli bir faktör olan biberonların temizliği artık teknoloji uygun bir hale geldi. Çok daha temiz biberonlar için onları sabunla yıkamak bazen yetmeyebiliyor.


Philips buharlı sterilizatör biberon temizleyici
Philips buharlı sterilizatör biberon temizleyici

Biberonları ve diğer ürünleri sterilize etmek için doğal buhar kullanan sterilizatör artık en çok tercih edilen yöntem oldu. Kimyasal madde kullanmadan zararlı mikropların %99,9’unu yok eden bu sistem sayesinde biberon temizliği çok basit bir hal aldı. Tüm biberonlarınızın ve diğer ürünlerinizin steril olduğundan emin olabilirsiniz. Mutfağınızda az yer kaplayan bu ürün minimal ve şık tasarımıyla da dikkat çekiyor. Biberon temizliğini yapabilmeniz için çok daha etkili bir yöntem kullanmak için haberimizi sonuna kadar okuyun.

BİBERON TEMİZLİĞİ BEBEKLER İÇİN BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR

Ayarlanabilir tasarımı 6 adet biberonu aynı anda sterilize edebilmekte olan Philips marka bu ürün sayesinde bebekler çok daha sağlıklı bir şekilde büyüyecekler. Sterilizasyon döngüsü sadece 6 dakika sürüyor ve bebeğinize çok daha sağlıklı bir yemek sunabiliyorsunuz. Bu süre geçtikten sonra sterilizatör otomatik olarak kapanarak ekstra hız ve güvenlik sunar. Kapak açılmadığı taktirde 24 saat boyunca steril tutma özelliğine sahiptir ki bu günde 3 öğün bebek beslemesinde oldukça etkili bir şekilde kullanılabilen bir yöntemdir. Göğüs pompası ve diğer bebek ürünlerinde de bu sterilizatörü kolaylıkla kullanmak için bu haberimizin altına yorum atabilir ve bizden çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

YAZAR: Seda Alkan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alzheimer hastalığının çözümü müzikden geçiyor olabilir! 2

Alzheimer hastalığının çözümü müzikden geçiyor olabilir!

Müzik beyin sağlığı için oldukça önemli bir noktada yer alıyor. Ruha etki eden şarkılar sayesinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.