Bir klimadan daha iyisi kişisel bir klima!

0
1.039 Okunma
Evapolar tasınabilir klima

Eskiden lüks olan klimalar artık her evin ihtiyacı haline geldi. Ofiste, evde, okulda klima olmadan yaşayamaz olduk. Peki, girdiğiniz ortamlardaki klimalar sizi ne kadar memnun ediyor? Hepiniz aynı derecedeki sıcaklıktan memnun olabiliyor musunuz? Cevabınız “hayır” ise size bir müjdemiz var! Akıllı masaüstü çözümü olarak adlandırılan Evapolar 2 ile istediğiniz konfora erişebilmeniz artık çok kolay.

Evapolar 2 nedir?

Evapolar tasınabilir klima

Evapolar 2, kişisel kullanımlara uygun olarak tasarlanmış taşınabilir bir klima… Bulunduğunuz ortamdaki havayı temizliyor, nem düzeyini dengeliyor, ortamdaki toz parçacıklarını filtreleyip soğutuyor. Tüm bunları buharlaştırma teknolojisini kullanarak yapıyor. Kullandığı bu basit teknoloji ile kullanıcılarına kişisel bir konfor sunmayı hedefliyor.

Evapolar 2’yi nasıl kullanırım?

Cihazınızın içerisindeki çıkarılabilir su haznesine suyu koyup, cihazı prize bağlayın. İşte bu kadar basit. Evapolar 2, haznedeki suyu 5-10 dakika içerisinde emiyor ve soğutma pedlerinin üzerine yayıyor. Daha sonra su buharlaşarak bulunduğu çevredeki 3-4 metrekarelik havayı serinletiyor. Haznedeki suyun kalitesine göre yaklaşık 6 saat, bu serinliği yaşayabilirsiniz. Ofiste, sporda, seyahatlerde, evde kısaca hayatınızın her alanında böyle bir konfora ulaşabilirsiniz.

Ayrıca ürün, ortamdaki havayı 4-17 derece arasında soğutma yeteneğine sahip. Su kaynağına eklediğiniz suya göre 4-6 saat arası kesintisiz soğutma sağlıyor. Üç farklı rengi mevcut.

Ürünü  daha detaylı incelemek için Evapolar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz