21 Mayıs Salı 2019

BKM Express ile cep telefonundan büyük ödeme kolaylığı


BKM Express, her geçen gün yeni kampanya ve ödeme kolaylıkları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Yapılan son anlaşma ile beraber kullanıcılar hem büyük bir kolaylığa erişecek hemde büyük bir kampanyadan yararlanabilecek.

İndirim gününde kartlı alışverişlerde rekor kırıldı!

BKM Express ile büyük ödeme kolaylığı

BKM, mağaza kasalarında cüzdan taşımadan ödeme yapabilme hedefiyle geçtiğimiz Nisan ayında Migros‘la iş birliği başlatmıştı. Bu iş birliğiyle beraber Türkiye’deki tüm Migros ve Macro center mağazalarında cep telefonuyla ödeme yapılabiliyor. Anlaşma sayesinde Migros ve Macro center mağazalarından alışveriş yapan BKM kullanıcıları, ödeme işlemlerini cüzdan ve kart taşımadan, kasada cep telefonlarıyla kolayca yapabilecek.

BKM Express

Büyük kolaylık yanında büyük bir kampanya ile geliyor!

BKM Express‘in  Migros‘la yaptığı iş birliğiyle sonucunda, ödeme işlemlerini cüzdan ve kart taşımadan kasada cep telefonlarıyla kolayca yapabilen müşterileri ayrıca büyük bir sürprizde bekliyor. Yapılan anlaşmada müşterisini unutmayan BKMve Migros, kampanya kapsamında BKM Express kullanıcıları 23 Aralık tarihine kadar tüm Migros ve Macro center mağazalarında Money Club Kart ile 75 TL ve üzeri alışverişlerde yaptıkları ödemelerde 10 Money kazanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Asistan kuaför randevusu alabilecek

Google I/O 2019 etkinliğinde Asistan ile ilgili yeniliklerini paylaştı. Artık Asistan kullanıcısı için kuaför randevusu …

Bir Cevap Yazın