10 Temmuz Cuma 2020

Penti’den akıllı sütyen (Spire MybraTouch)


Penti MybraTouch spire

Giyilebilir Teknoloji Spire Health Tag, MybraTouch ile Sütyeninizde…

Türkiye’nin lider çok kategorili iç giyim moda perakende markası Penti, iç giyimdeki uzmanlığını bu kez insan sağlığını iyileştirmeye yönelik çalışmalarıyla dünya çapında binlerce sağlık çalışanı tarafından tavsiye edilen Spire ile birleştiriyor.

Bu yıl dijitalleşme yolunda büyük projeleri hayata geçiren Penti, Silikon Vadisi’nden çıkan giyilebilir teknoloji ürünü Spire’ı, MybraTouch ile sütyene taşıyor.

Sürekli solunum algılaması ve gerçek zamanlı bildirimler ile tanınmış bir pazar lideri olan Spire, Standford üniversitesinde 7 yıl süren bir araştırmayla geliştirildi. Kişiye gerçek zamanlı olarak içinde bulunan klinik sensörler ile biyo-sinyalleri yakalayarak, günlük aktivite, uyku kalitesi, stres, nefes, konsantrasyon ve kalp atış hızı seviyesini kontrol etme gücünü veren Spire health tag, klinik olarak kanıtlanmış uyku ve stres kontrolünün takibi imkanı veriyor.

Penti MybraTouch ile sütyeniniz bedeninizi dinliyor!

Spire tag’in Penti sütyeni ile bir araya geldiği MybraTouch; size günlük yaşamda stres

seviyenizi kontrol altında tutarak, yaşam kalitenizi yükseltmenize ve vücut sağlığınızın gelişmesine yardımcı oluyor. MybraTouch, sütyen üzerinde yer alan giyilebilir tag ve telefonunuza indirdiğiniz uygulama ile bağlantı kurarak çalışıyor.

Penti sütyenin üzerinde düzenli olarak bulunabilen, yıkanabilir, şarj ihtiyacı olmayan ve tamamen vücut hareketinize göre çalışan Spire için, cep telefonunuzun bluetooth bağlantısının açık olması yeterli.

MybraTouch Penti’de !

Türkiye’nin iç giyime taşınmış ilk giyilebilir teknoloji ürünü MybraTouch 8 farklı sütyen üzerinde uygulandı. Sağlığına önem veren ve bedenini uykuda dahi olsa dinlemek isteyen kadınlar için tasarlanan MybraTouch, www.penti.com.tr online satış sitesi üzerinden tüm Türkiye’ye ulaşıyor.

YAZAR: Seda Alkan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi WalkingPad S1-00

Xiaomi evde yürüyüş için ”WalkingPad S1”i geliştirdi

Karantina günlerinde evde spor yapan insanların sayısında önemli sayıda bir artış yaşandı. Hal böyle olunca …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir