Bluetooth kulaklığınız Vestel’den: Vestel Desibel K600

1
1.570 Okunma

Türkiye’nin yerli elektronik üreticisi Vestel, tüketici elektroniği, beyaz eşya, LED aydınlatma gibi alanlarda üretim yaparken son bir kaç yıldır dijital ürünler ve bilgi teknolojileri alanında da üretim yaparak bizlere büyük hizmetler sunuyor. Sadece Türkiye’de değil dünya pazarında da yerini alan Vestel bizleri yepyeni bir ürünle tanıştırdı.

Bu yeni ürünün adı Vestel Desibel K600 Bluetooth Kulaklık. Katlanabilme özelliğiyle her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz Vestel Desibel K600, şık ve dikkat çekici bir tasarıma sahip. Vestel Desibel K600 Bluetooth Kulaklığın bluetooth özelliği ile kablo derdi olmadan özgürce müzik dinleyebilir, üzerinde bulunan dahili mikrofon ile telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Ayarlanabilen baş bandı ile kulaklığı ayarlayabilir ve 20 saate kadar müzik dinleyebilir veya telefonda konuşabilirsiniz.

 

Vestel Desibel K600; kulağı mükemmel kavrayarak ses yalıtımı sağlayan ergonomik tasarımı, güçlü bas performansı, net ses akışı ve 4 farklı renk seçeneğiyle sizlerin beğenisine sunuluyor. Fiyat performans açısından sizi üzmeyecek bir kulaklık arıyorsanız Vestel tam size göre.

 

Vestel Desibel K600 Bluetooth Kulaklığı Vestel satış noktaları veya www.vestel.com.tr web adresinden satın alabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz