11 Ağustos Perşembe 2022

Siemens şimdi de yıkamadan temizliyor: Siemens iQ700


Beyaz eşyada dünyanın sayılı markalarından birisi olan Siemens, yeni çamaşır makinesi Siemens sensoFresh ile sizlere yepyeni bir çamaşır yıkama deneyimi sunuyor. Siemens sensoFresh, iSensoric teknolojisi ile, aktif oksijen kullanarak çamaşırlarınızdaki bütün kokuları hızlı ve etkili bir şekilde yıkamaya gerek kalmadan yok ediyor!

Dünyada ilk kez Siemens’in kullandığı iSensoric teknolojisi, çamaşırlarınızdaki kokuyu yıkamadan giderme, düşük ısıda hijyenik temizlik ve hijyenik tambur temizleme özelliğine sahip. Konu ister koku ister bakteriler olsun, sensoFresh Sistemi ile hassas hatta yıkanmaz kumaşlar bile etkili bir şekilde temizlenebiliyor. Artık kıyafetlerinizi yıkamadan üzerinize sinen sigara veya yemek kokularını ortadan kaldırabilirsiniz.

Siemens sensoFresh;

9Kg yıkama kapasitesi olan Siemens iQ700 modeli ile A+++ olan en yüksek enerji sınıfı ile %30 daha tasarruflu. Ayrıca efektif ve hassas yıkama, tambur temizleme, kendi kendini temizleyen deterjan çekmecesi, hatırlatma fonksiyonu, çocuk kilidi, özel tasarımlı çelik görünümlü mıknatıslı kapak, yeniden yükleme fonksiyonu, 10 yıl garantili iQdrive motor, anti-vibration dizaynı ile daha dayanıklı ve daha sessiz bir çalışma performansı ve daha bir çok üstün özelliğiyle sizlerin beğenisine sunuluyor.

YAZAR: Asu Gokyuzu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix’in Temmuz 2022 programı belli oldu

Yeni fiyat politikası sebebi ile oldukça yüksek rakamlarda abone kaybeden Netflix, temmuz ayında izleyiciyle buluşturacağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.