26 Ocak Salı 2021

Bosch’tan selfie çeken buzdolabı!


Bosch’un, Home Connect teknolojili buzdolapları daha da geliştirildi ve buzdolabının içinin fotoğrafını çekerek cep telefonu ve tablete gönderme uygulaması eklendi. Bosch’un KGN56HI30N kameralı buzdolabının kapağı her açılıp kapandığında soğutucu bölmesinde yer alan iki kameradan biri otomatik olarak soğutucu bölmesinin, diğeri ise kapı raflarında gıdaların ve içeceklerin olduğu bölümün resmini çekerek kullanıcının cep telefonunda veya tabletindeki Home Connect uygulamasına gönderiyor.

Kullanıcı, ev dışındayken örneğin market alışverişindeyken, Home Connect uygulamasına bakıp buzdolabının içindeki gıda ve içeceklerdeki eksiklikleri son fotoğraf üzerinden görerek alışverişini eksiklere göre yapabiliyor. Uygulama önceki 5 resmi depolama özelliğine de sahip.

Bosh’tan Home Connect teknolojili buzdolabı!

Bosch’un KGN56HI30N kameralı buzdolabı, Home Connect teknolojili diğer buzdolaplarında bulunan yiyecekler için ideal depolama alanları, ideal sıcaklık dereceleri ile ilgili bilgiler ve taze tutma önerileri sunma özelliğine de sahip bulunuyor. Home Connect uygulaması ile iç ortam sıcaklığı ayarı, tatil modu – eco mod değişimi, derin dondurucu sıcaklık ayarı, süper soğutma ve dondurma fonksiyonunu devreye alma gibi birden çok işlem uzaktan yapılabiliyor. Home Connect teknolojisi, buzdolabının kapısı açık kaldığında veya içindeki sıcaklık derecesi gerekenden fazla yükseldiğinde uygulama üzerinden uyarı bildirimi gönderiyor, böylece yiyecekler bozulmadan önlem alınıyor.

LCD dokunmatik elektronik kontrol özelliğine ve 559 lt hacme sahip olan 193x70x84 cm ölçülerdeki Bosch KGN56HI30N kameralı buzdolabı, VitaFresh plus çekmecesi sayesinde de meyve ve sebzeleri en uygun nem oranında iki katına kadar daha uzun süre taze tutuyor.

Bosch’un, ev aletlerini internet üzerinden telefon ve tablet ile uzaktan kolayca yönetme olanağı sunan Home Connect teknolojisi, ev idaresinde ve ev işlerinde yepyeni bir dönem başlattı. Home Connect teknolojili ürünlerle, ofisteyken evdeki fırını çalıştırmak, daha eve gelmeden kahveyi hazır etmek, marketteyken bulaşık makinesi deterjanının tükenip tükenmediğini kontrol etmek ve çok daha fazlası mümkün hale geldi. Ev aletini uzaktan yönetmenin yanında farklı birçok işlev sunan Home Connect uygulaması günlük hayatı daha da kolaylaştırırken, parmaklarınızın ucuyla bütün ev aletlerini kontrol etme olanağı sunuyor.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hepsiexpress çiçek siparişlerini almaya başladı

Sanal alışverişin merkezi Hepsiburada, online sipariş ağını arttırmak için Hepsiexpress üzerinden alınabilecekler listesine bir yenisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir