Braun yüz epilatörü ve yüz temizleme cihazı

0
928 Okunma
Braun Face yüz temizleme cihazı
Braun Face yüz temizleme cihazı

Dünyanın ilk epilatörü ve yüz temizleme cihazı Braun Face, kadınların güzelliğine güzellik katıyor. İki cihazı bir arada sunan, yüz temizleme cihazı ve yüz epilatörüyle karşımıza çıkan Braun Face, kolay kullanımı ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

Tek ürün iki farklı cihaz 

Braun Face yüz epilatörü ve yüz temizleme cihazı olmak üzere iki farklı cihazı bir arada sunuyor. Yüz epilatörü yüzümüzde olan istenmeyen tüyler için geliştirilmiş. Başka epilatörler yüzümüz için uygun olmayabilir. Bu yüzden yüz epilatörü adı altında bir ürün geliştiren Braun Face, hassas olan yüzümüz için ayrı başlık altında bir epilatör üretmiş. Bir diğer seçenek olan yüz temizleme cihazı ise gözeneklerin açılmasını sağlıyor ve daha temiz bir cilt elde etmemize neden oluyor.

Güzellik salonlarına para dökmeyin

Güzellik salonlarına tonlarca para dökmemize gerek yok. Evde kendimiz de yapabileceğimiz bu işlemler için Braun Face, bu iki cihazı biz kadınlar için geliştirmiş. Bu yüzden Braun Face için söyleyebileceğimiz en iyi özelliklerden biri pratik bir kullanım sağlaması. Bir düğme, tek dokunuşla istediğimiz görüntüyü elde etmemiz mümkün. Kolay ve zahmetsiz bir şekilde uygulanabilir olması zamandan ve paradan tasarruf etmek isteyen kadınlar için biçilmiş kaftan.

Derinlemesine temizlik için Braun Face

Özellikle makyajdan sonra cildimizde makyaj kalıntıları birikir. Yüzümüzü yıkadığımızda veya makyaj temizleyicilerle çıkarttığımızda temizlendiğini düşünürüz. Fakat gözle görülmeyen kalıntılar gözeneklerimizi doldurur ve farkında olmadan cildimiz büyük hasar görmeye başlar. Braun Face yüz temizleme cihazı bu sorunu ortadan kaldırıyor ve cildimizde derinlemesine ilerleyerek ufak kalıntıları yok ediyor. Sadece makyaj sonrası değil, günlük hayatımızda dışarıda gezerken fark etmediğimiz ama yüzümüzde kirlerin birikmesine sebep olan sigara içilen ortamlar, egzoz gazları, çeşitli mikroplar gibi hava kirliliğinden oluşan durumlar da cildimizde kirlerin birikmesine sebep olur. Bu durumlarda da bu cihazı kullanmak büyük avantaj sağlar.

Her kadın güzel görünmek ister. Güzel görünmenin sırrı da kendimize en iyi şekilde bakmaktır. Bu yüzden Braun Face güzel görünmede en iyi yardımcımız olabilir. Epilatörü sayesinde istenmeyen tüylerden, temizleme cihazı sayesinde daha sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt elde etmemiz mümkün. Günlük bakım olarak bu ürünü yanınızdan ayırmamakta fayda var.

Braun Face ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz