Bulunduğunuz lokasyonu telefonunuzun arka planı yapın

0
378 Okunma
skyline

Duvar kağıdı bulmakta zorlanıyor musunuz? Sizi, bu sorun için geliştirilen uygulama ile tanıştıralım. Skyline adındaki uygulama kullanıcıların bulundukları konumları duvar kağıdına çevirmelerini sağlıyor.

Google Play Store üzerinden sunulan uygulama, Justin Fincher adındaki bağımsız bir geliştirici tarafından üretildi. Uydu görüntüleri üzerinden sağlanan interaktif görüntüler ile istediğiniz bir lokasyonu duvar kağıdına dönüştürmeniz mümkün oluyor. Ancak uygulamanın en güzel tarafı bu duvar kağıtlarının hareket ettirilebilir olması diyebiliriz.

İnteraktif bir deneyim sunuyor

Telefonunuzun ana ekranındayken sayfalar arası kaydırmanız ile uydu görüntüleri hareket edebiliyor. Telefon hafif oynatıldığında ise derinlik yaratmak adına verilmiş olan hafif kaydırma efektleri mevcut.

GPS ile konumunuzu belirleyen uygulama aynı zamanda kullanıcının da kendi istediği bir lokasyonu seçebilmesine olanak sağlıyor. Konumunuzu seçtikten sonra ise görüntülere yakınlaşıp uzaklaşabiliyor ve en hoşunuza giden açıyı arka planınız yapabiliyorsunuz.

http://https://www.youtube.com/watch?v=v6bcGHqtQL0&feature=youtu.be

Eğer telefonunuz Android 8.1 veya daha üstüne sahip ise, telefonunuzdaki menü renkleri de seçtiğiniz lokasyonun ana renklerine göre değişebiliyor.

Amerika için 2$’lık fiyat belirlenen uygulama, Türkiye kullanıcısı için 7,49 TL‘den sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz