10 Ağustos Çarşamba 2022

Dünya’nın ilk Instagram korku dizisi Türkiye imzalı!


instagram dizisi

Dünya’nın ilk Instagram korku dizisi olma özelliğini taşıyan ‘Eşik’ isimli dizi Türkiye imzalı.

Başrollerini Erkan Çelik ve Gizem Nur Doğa‘nın paylaştığı dizi, dünyada Instagram üzerinden yayınlanan ilk korku dizisi olacak. Dizinin Instagram sayfası üzerinden 59 saniyelik görüntüler halinde paylaşılacak olan dizi, haftada 2 bölüm olarak yayınlanacak.

Bölüm sayısının 10 olarak belirlendiği dizinin senaryosu Erdoğan Eyrik, Seyithan Kartal tarafından yazılırken yönetmenliği de bu iki isim paylaşıyor.

Gerilim-korku türündeki dizinin konusu dikkat çekici

instagram dizisi

Instagram dışında Youtube ve Twitter üzerinden de izleyiciye sunulacağı belirtilen dizinin konusu ise; Eşini kaybeden ve ruhsal çöküntü içerisinde giren Fikret isimli kişinin kendini toplumdan soyutlaması ve  eşinin ölümüne sebep olan üç kişiye ait çıkarımları ve üç kişiden ikisini kendinin öldürmesiyle birlikte ölen ruhların kendisini rahatsız ettiği yönündeki endişeleri ile kendini korumak için mücadele eden bir karakter üzerinden ilerliyor.

Avantgarde Yapım ile Ahtapot Film Prodiksiyon şirketlerinin işbirlikleriyle hazırlanan dizi oyuncuları arasında; Gökhan Kalafat, Serdar Sezgin Güvenç, Burak Gürses, Ercan Geçkin, Şule Yılmaz, Neslihan Yalçın, Eren Arifer, Erol Göç, Kenan Yalçın ve Gizem Erkoç yer alıyor.

YAZAR: Özüm Oben Şendil

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix’in Temmuz 2022 programı belli oldu

Yeni fiyat politikası sebebi ile oldukça yüksek rakamlarda abone kaybeden Netflix, temmuz ayında izleyiciyle buluşturacağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.